آموزش بورس و سرمایه گذاری

3 اصل مهم در تور معامله گری

3 اصل مهم در تور معامله گری
نوار پیشرفت تحلیل گری

هدف اول کالج تی بورس در تور معامله گری حرفه ای بالا بردن مهارت تحلیل گری دانش آموختگان کالج می باشد. برای این منظور ما در بخش تحلیل گری، نوار پیشرفتی را طراحی نموده ایم که طبق آن هر کدام از مباحثی که شما برای تحلیل گری نیاز دارید و باید کامل آموزش ببینید، درصد خاصی از پیشرفت را برای شما به ارمغان می آورد و مسیر صفر تا صد تحلیل گری در این نوار گنجانده شده است و شما به خوبی می توانید میزان مهارت تحلیل گری خود را بسنجید و در ادامه نقاط ضعف خود را با آموزش های موجود در تور معامله گری، رفع نمایید و مرحله به مرحله به صد درصد این مهارت دست یابید.

نوار پیشرفت معامله گری

هدف دوم کالج تی بورس که در تور معامله گری حرفه ای آن را دنبال خواهیم کرد، رساندن افراد به درجه معامله گری حرفه ای در خرید و فروش سهام، می باشد. در راستای رسیدن به این اصل، یک نوار پیشرفت معامله گری صفر تا صد درصدی طراحی و مسیر دستیابی به آن را مشخص کرده ایم. اعتقاد ما بر این است که شما با گذراندن این مسیر می توانید به این مهم دست یابید که به تنهایی و با کمترین ریسک، معاملات خود را به درستی انجام دهید و با ایجاد نمودار نرخ برد شخصی خود در معاملات بتوانید مسیر سرمایه گذاری خود را مشخص و به یک سودآوری دائمی در بازار بورس دست یابید.

سودآوری در کنار باتجربه ها

هدف سوم ما در کالج تی بورس، سودآوری افراد می باشد. در همین راسته، در تور معامله گری حرفه ای، سهمی که آماده خرید می شود و معامله گران با تجربه ی کالج تی بورس با مدیریت مهندس صاحبدادی به خرید این سهام مبادرت می نمایند، در گروه اعلام خواهد شد تا افراد بتوانند سودآوری را در کنار پروتیم تی بورس تجربه نمایند. هدف از این رویکرد این است که دانش آموختگان در کنار سود مناسبی که می برند به این موضوع پی ببرند که اصولا تحلیل گری کار پیچیده ای نیست و مسیر تحلیل برای همگان یکسان است، اما در مقوله سود و ضرر، تفاوت در مهارت معامله گری و اجرای درست افراد می باشد.

icon1_new

فایل های آموزشی

فایل های آموزشی سرمایه گذاری در بورس برای شما آماده و به صورت مستمر ارائه می‌شود.

خدمات تور معامله‌گری

خدمات تور معامله‌گری

تور معامله گر حرفه ای، امکانی برای تقویت مهارت معامله گری در بورس سهام است. آنچه در بورس اجرا می‌کنید بسیار مهم تر از آنچه که می‌دانید است.