دانش، قدرت است.

بزرگ ترین ثروتی که می توانید در اختیار داشته باشید، در فاصله ی گوش های شماست !
مهارت شما در سرمایه گذاری، فقط توسط آموزش صحیح و تمرین بسیار به دست خواهد آمد و هیچ راه میانبری وجود ندارد.

ری دالیو

تنها راه موفقیت در بازار بورس اوراق بهادار

ما باور داریم می توانیم بهترین روش برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در بورس را به شما آموزش دهیم.

3 گام موفقیت در بازار بورس

بازار بورس هم همانند هر فعالیت اقتصادی دیگر دچار افت و رکود می­ شود. اما شما در بورس با حدود ۴۴ صنعت برتر کشور سروکار دارید. پس اگر در بدترین شرایط یک سال، حتی ۴۰ صنعت در رکود و افت باشند، ۴ صنعت دارای سود­دهی مناسبی در آن سال وجود خواهد داشت. پس می­ توان دریافت که اگر شما بتوانید وضعیت اقتصادی را تحلیل کنید و به موقع دست به خرید و فروش صنایع سودده بزنید، می­ توانید از بورس به سوددهی مناسب دست یابید. اما بدون تحلیل ...

مقاله موفقیت در بورس

گام اول: آشنایی با بورس

زمانی که می خواهید وارد یک سرمایه گذاری شوید باید در مرحله اول با آن آشنا شوید، آشنایی مناسب با سرمایه گذاری مورد نظر اولین گام موفقیت شماست، این گام میزان هماهنگی سرمایه گذاری با روحیات شما را مشخص می کند. در همین راستا موسسه آموزشی تی بورس هر هفته نشست رایگان با موضوع آشنایی با سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار و در جهت روشن کردن چراغی از سرمایه گذاری در بورس، در ذهن شرکت کنندگان، برگزار کرده و دید کاملا منطقی از بازار برای شما ترسیم می کند.

ثبت نام در نشست رایگان بورس

گام دوم: آموزش بورس

وقتی بخواهید در بورس تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شوید، باید تمامی اطلاعات و مبانی و شیوه های تحلیل مربوط به بازار بورس را بدانید، شما تنها نمی توانید با استفاده از یک روش تحلیلی به موفقیت لازم دست پیدا کنید. در همین راستا موسسه آموزشی تی بورس روش های تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه و ریسک را با هم ادغام کرده و به یک سیستم معاملاتی دست یافته و باور داریم که شما می توانید با آن در بورس تبدیل به یک معامله گر حرفه ای و موفق شوید.

دوره جامع معامله گر حرفه ای

گام سوم: پشتیبانی

زمانی که شما آموزش های لازم جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای رادیده باشید، می توانید وارد بازار شوید، اما هنوز تجربه لازم را نداشته و نیاز به پشتیبان دارید. در همین راستا موسسه آموزشی تی بورس در پایان هر دوره برترین های دوره ها را دور هم جمع کرده و گروه “معامله گران برتر” را جهت پشتیبانی از تمامی شرکت کنندگان دوره های مختلف و با هدف کنترل تمامی صنایع بازار بورس تشکیل داده است. این تیم قوی و بزرگ پشتیبان شما در ابتدای راه سرمایه گذاری در بورس خواهد بود.

گروه معامله گران برتر تی بورس