آموزش بورس در شیراز

دوره آموزش بورس در شیراز

ورکشاپ رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

کالج تی بورس در نظر دارد ورکشاپ هایی به صورت حضوری در شیراز با هدف آموزش رایگان سرمایه گذاری در بازار بورس برگزار کند.این ورکشاپ ها برای بررسی بازار بورس به عنوان یک شغل و منبع درآمد، به منظور انتخاب آگاهانه، برای علاقه‌مندانی که مایل به ورود در بازار بورس هستند، می باشد.

ما در این ورکشاپ آموزش رایگان بورس به سه اصل اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت. که عبارتند از:

 • کارآفرینی، ایجاد شغل، کسب و بهبود درآمد (چه شغل هایی در آینده ایران موفق خواهند بود)
 • مراقبت از پول (دزدان پول خود را بشناسید، چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم)
 • سرمایه گذاری در بورس سهام (هرم موفقیت یک معامله گر بورس: هرآنچه برای موفقیت در بورس باید بدانید)

شعبه جدید در شیراز

کالج تی بورس در تاریخ 16 بهمن 97 با برگزاری همایش بزرگ آشنایی با سرمایه گذاری در بورس، برای اولین بار فعالیت خود را در شهر شیراز آغاز کرد. با توجه به بازخورد مناسب، شعبه جدید کالج تی بورس در شیراز راه اندازی شده و دوره جامع آموزش بورس با عنوان “معامله گر حرفه ای” در حال برگزاری است.

ثبت نام در
ورکشاپ رایگان آموزش بورس در شیراز

 • زمان برگزاری: سه‌شنبه 13 اسفند
 • ساعت برگزاری: 17 الی 20
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • مکان برگزاری: تقاطع ستار خان و مطهری، رو به روی بیمارستان دکتر خدا دوست، ساختمان خضرا ۲، طبقه همکف کالج تی بورس

آموزش بورس در شیراز | دوره معامله گر حرفه ای
معرفی دوره آموزش بورس در شیراز
____________

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جلسات

10 جلسه 4 ساعته

زمانی که می‌خواهید وارد یک سرمایه گذاری جدید شوید، باید در مرحله اول با آن کاملا آشنا شوید.این آشنایی باید موجب شفافیت و واضح شدن دیدگاه و درک شما از آن سرمایه گذاری شود.

اولین و مهمترین گام موفقیت در ورود به بازار بورس درک شفاف تمام زوایای این بازار می‌باشد. این گام اگر به درستی انجام شود می‌تواند میزان هماهنگی بورس با روحیات شخصی شما را برای انتخاب آگاهانه، مشخص کند.

در همین راستا کالج تی بورس شنبه هر هفته یک ورکشاپ رایگان با موضوع آموزش سرمایه‌گذاری در بازار بورس، برگزار می‌کند. در این ورکشاپ سعی می‌کنیم این بازار را برای همگان شفاف کرده تا بتوانند بورس را همان‌گونه که هست، مشاهده کنند.

ما در کالج تی‌بورس مسیر موفقیت و بورس را به یک هرم تبدیل کرده و نام آن را “هرم موفقیت یک معامله‌گر” نامیده‌ایم.

هرم موفقیت یک معامله‌گر شامل سه طبقه می‌باشد. طبقه اول به علم تحلیلگری، طبقه دوم به مفهوم معامله گری و در طبقه آخر به هوش سودآوری در بازار بورس خواهیم پرداخت.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

در تحلیلگری شما دو موضوع مهم، زمان خرید سهام و زمان فروش سهام را باید بتوانید تشخیص دهید.
زمان خرید سهام: برای تشخیص زمان خرید یک سهم شما به سه علم تحلیلی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار است، نیاز دارید.
الف) تحلیل بنیادی : این علم به شما کمک خواهد کرد دایره طلایی سهام تان را مشخص کند. دایره طلایی سهام بهترین سهام بازار بورس در صنایع مختلف است.
ب) تحلیل تکنیکال : علم تکنیکال با کمک ابزارهای ترسیمی بهترین و کم ریسک‌ترین قیمت برای خرید سهام را به شما نشان می‌دهد.
ج) رفتارشناسی بازار بورس : این علم به شما میزان اطمینان سهم در لحظه خرید را نشان می‌دهد، که آیا سهم در آن لحظه برای ورود مطمئن هست یا خیر.
زمان فروش سهام : بهترین عملکرد ما در زمان فروش یک سهم این است که اگر قیمت سهم بر خلاف تحلیل ما ریزش کرد چطور با رعایت حد ضرر کمترین ضرر را متحمل شویم و اگر قیمت سهم در راستای تحلیل حرکت کرد، تمام سود آن را بگیریم.
برای دستیابی به این عملکرد باید علم مدیریت سرمایه را کاملا آموزش ببینید، این علم ضرر شما را به حداقل و سود شما را به حداکثر خواهد رساند‌.

دوره آموزش بورس در شیراز

طبقه سوم هرم: استراتژی‌های سودآوری

در طبقه سوم، هوش مالی شما تقویت خواهد شد. در اینجا شما خواهید آموخت که زمانی که اوضاع بازار بورس خوب است و همه افراد در حال سود هستند شما چگونه بیشترین سود ممکن را ببرید و زمانی که بازار در حال ریزش است و اکثرا در حال ضرر دیدن هستن، شما از سودهای کسب شده خود مراقبت کنید.

طبقه دوم هرم: آموزش معامله گری

از زمان شروع معاملات در بازار بورس ویژگی‌های انسانی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس در شما بیدار خواهد شد که موجب می‌شود شما نتوانید معاملات خود را درست انجام دهید. در بورس آنچه انجام می‌دهید، بسیار مهم‌تر است از آنچه می‌دانید.
در بخش معامله گری شما خواهید آموخت که چگونه خود را در هنگام خرید و فروش سهام در بازار بورس تحت کنترل بگیرید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای بورس

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای بورس

تحلیل بنیادی| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش ساخت دایره طلایی سهام است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران در حال حاضر می باشد. برای ساخت یک دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم:

 • حالات نه‌گانه سهام:
  شما با شناخت این مبحث می‌توانید همه سهام را در ۹ حالت قرار دهید به این معنا که حالت اول بهترین سهم بازار بورس و حالت نهم بدترین و خطرناک‌ترین سهم بازار بورس ایران است.
 • تحلیل کانسلیم:
  شما با یادگیری و آموزش تحلیل کانسلیم می‌توانید بهترین صنایع حال حاضر کشور و همچنین بهترین سهام صنایع را تشخیص دهید.
 • توان تعدیل:
  شما با آموزش مبحث توان تعدیل می‌توانید تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

در این بخش ما چند سیستم فوق العاده که در زیر به بیان آنها پرداخته ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

 • سیستم آپر
  شما در این بخش سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراتژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند.
  این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.
 • سیستم داونر:
  در این بخش شما بهترین سیستم های معاملاتی تکنیکال که با استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها، زمان مناسب ورود را به شما اطلاع می دهند را خواهید آموخت.

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 4 ساعته

با استفاده و آموزش این بخش شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت. هدف از این بخش فهم نوع رفتار هر سهم برای موفقیت بهتر معاملات شما خواهد بود.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد به چه شکل خواهد بود.
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  این که خرید و فروش حقیقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

مدیریت سرمایه | 1 جلسه 4 ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.
 • خروج در سود
  وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | 1 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شیراز

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می‌توانید در دوره‌ی زیر شرکت کنید.

 • پنج‌شنبه‌های هر هفته | شروع از 15 اسفند 98 | ساعت 16 الی 20

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری آموزش بورس در شیراز در کادر زیر ثبت نام کنید تا پشتیبان با شما تماس گرفته و شما را در مسیر انتخاب کمک کند.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری و یا عزیزان شرکت‌کننده در دوره آنلاین می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول و دوم و قبل از شروع جلسه سوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

مدرس دوره معامله گر حرفه ای بورس در شیراز

مدرس دوره معامله گر حرفه ای بورس در شیراز

حسین شیخ ویسی
مدرس و مدیر شعبه شیراز کالج تی بورس

برای محقق ساختن رویاهایمان باید آنقدر شجاع باشیم تا با کسب آگاهی، خودمان در زندگی‌مان تغییر ایجاد کنیم.

حسین شیخ ویسی | مدرس دوره آموزش بورس

ویژگی‌های دوره آموزش بورس

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

money

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.
life-logo

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.
peyment

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.
boursbourse pluse

صفر تا صد آموزش استراتژی کالج بورس

ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما خواهیم آموخت به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای بازار بورس نیاز نخواهید داشت.
life-logo

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و پس‌ازآن پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.
edu bourse

کلاس های آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته جلسات اموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

دستاورد دانش‌آموختگان کالج تی بورس

چطور می‌تونم در شیراز ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در این دوره آموزش بورس شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در شیراز این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزشی و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان

آدرس شعبه شیراز:تقاطع ستار خان و مطهری رو به روی بیمارستان دکتر خدادوست ساختمان خضرا ۲ طبقه همکف کالج تی بورس

09910957002

09305151613

07136493816

07136493819

  20 نظر

 1. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  خیلی خوشحال هستم که کالج تی بورس به شهر ما اومده قرار هست دوره های آموزشی برگزار کنن
  فقط لطف کنید تاریخ برگزاری اولین دوره آموزشی خودتون رو در شیراز اعلام کنید که ما بتونیم برنامه ریزی لازم رو داشته باشیم.

  با تشکر

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   12 فوریه 2019
   پاسخ

   سلام خدمت شما جناب عبدالهی عزیز
   اولین دوره آموزش بورس در شیراز از دوشنبه 29 بهمن ماه شروع می‌شود. این کلاس آموزشی شامل 10 جلسه 4 ساعتی است که دوشنبه‌های هرهفته برگزار می‌شود.

 2. Avatar
  افسانه احمدی
  6 فوریه 2019
  پاسخ

  سلام بر مهندس صاحبدادی عزیز
  ورکشاپ روز گذشته شما در شیراز بسیار عالی بود و امیدوارم دوره آموزشیتون هم با همین کیفیت برگزار بشه.
  ممنون از شما

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   12 فوریه 2019
   پاسخ

   سلام خدمت شما سرکار خانم
   خوشحالیم که راضی بودید. با امید موفقیت برای شما

 3. Avatar
  راضیه مکاری
  13 آوریل 2019
  پاسخ

  جلسات آموزش رایگان بورس پلاس در شیراز هم برگزار میشود؟؟

 4. Avatar
  باقری
  5 آگوست 2019
  پاسخ

  سلام هزینه دوره را اگر امکان دارد در سایت قرار دهید.با تشکر

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 سپتامبر 2019
   پاسخ

   سلام خدمت شما، جهت اطلاع از هزینه دوره آموزش بورس در شیراز با شماره تماس‌های شرکت ارتباط بگیرید.

 5. Avatar
  محمد
  21 آگوست 2019
  پاسخ

  سلام
  من از مهر ماه به بعد شیراز هستم…
  تاریخ شروع دوره ی جدیدتون کی هست که من بتونم بیام؟

 6. Avatar
  فرشاد
  3 اکتبر 2019
  پاسخ

  درود خسته نباشید اسم مدرسین دوره رو میشه لطف کنید بگید

 7. Avatar
  جواد غلامی
  15 ژانویه 2020
  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت تمام استادان و پرسنل محترم کالج تی بورس من در تاریخ 24دیماه در ورکشاب کالج شرکت کردم و از آقای شیخ ویسی تشکر میکنم که اینقدر ساده و روان و قابل فهم همه چیز را توضیح دادند و خیلی خیلی مشتاق شدم که در کلاس های حضوری شرکت کنم و حتما شرکت خواهم کرد و امیدوارم بتوانم با آموزش های شما در بازار بورس موفق و دعا گوی شما باشم سپاسگذارم.

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   28 ژانویه 2020
   پاسخ

   سلام جناب غلامی عزیز، این لطف شما رو نسبت به مجموعه ما می‌رسونه و خوشحال می‌شیم که درخدمت شما باشیم.

 8. Avatar
  احمد
  27 ژانویه 2020
  پاسخ

  درود و عرض ادب و احترام
  دوره ی جدید آموزش بورس از چه زمانی شروع میشه؟ ممنونم

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   28 ژانویه 2020
   پاسخ

   سلام و عرض ادب
   همونطور که در بالا عنوان شده، نزدیکترین دوره حضوری آموزش بورس در شیراز، چهارشنبه های هر هفته و شروع آن از 16 بهمن ماه هست.

   • Avatar
    reza08
    4 فوریه 2020
    پاسخ

    سلام ساکن شیرازم. کلاس از 16بهمن 98چه ساعتی هس

    • مژگان سهرابی | مدیر سایت
     مژگان سهرابی | مدیر سایت
     9 فوریه 2020
     پاسخ

     سلام و عرض احترام
     اطلاعات دوره در سایت موجود است. دوره آموزش بورس ساعت 16 الی 20 برگزار می شود.

 9. Avatar
  محمد دانش نیا
  5 فوریه 2020
  پاسخ

  با سلام و عرض اذب و احترام جسارتا در اسفندماه دوره آموزشی دارید؟
  و اینکه دوره آموزشی امواج الیوت و ایچیموکو نیز تدریس می شود
  با تشکر و سپاس فراوان

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   9 فوریه 2020
   پاسخ

   سلام خدمت شما، بله دوره اسفندماه آموزش بورس در شیراز یک‌شنبه‌های هر هفته و شروع دوره از 4 اسفند 98 هست، جهت شرکت در دوره نام و شهر خود را از طریق پیامک به شماره 09152022905 ارسال فرمایید.

 10. Avatar
  وحید
  14 فوریه 2020
  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  دوره حضوری بورس که برگزار میکنید هزینه اش چقدر است؟
  شرایط پرداخت اقساطی چجوری هست؟؟

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   16 فوریه 2020
   پاسخ

   سلام جناب، بله شرایط اقساطی هم برای پرداخت هزینه دوره آموزش بورس داریم. جهت اطلاعات بیشتر یا با شماره های دفتر تماس بگیرید و یا نام و شهر خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *