دوره آموزش بورس در شاهرود

آموزش بورس در شاهرود | دوره معامله گر حرفه ای

معرفی دوره جامع و صفر تا صد آموزش بورس در شاهرود
____________

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جلسات

10 جلسه 4 ساعته

مدت دوره

40 ساعت آموزش

ما اولین قدم برای ورود به بازار بورس را آموزش بورس می‌دانیم که می‌تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری شما باشد. برای اینکه سرمایه ی ما رشد کند ابتدا باید تخصص و مهارت کافی را به دست آوریم یکی از مهم‌ترین تخصص و مهارت زندگی‌مان مهارت در سرمایه گذاری است. اگر ما این مهارت را به دست نیاوریم مجبور هستیم تمام عمرمان به شانس تکیه کنیم شانس بیاوریم تا سرمایه‌مان رشد کند.

برای رسیدن به مهارت در بورس دو نکته اساسی مهم است که عبارتند از:

 1. آشنایی با بازار بورس:
  ما در کالج تی بورس برای آشنایی با بازار بورس ورکشاپ رایگان با محوریت آموزش سرمایه گذاری در بورس در شاهرود برگزار می‌کنیم.
 2. مهارت در معامله گری:
  دومین اصل اساسی برای موفقیت در بورس مهارت در معامله گریست.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

ما در این ورکشاپ آموزشی به بررسی اصول اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت:

 • پول و مراقبت از آن (چگونه در کشوری که تورم شدیدی وجود دارد ارزش پول خود را حفظ کنیم)
 • درآمد و بهبود آن (تکنولوژی باعث به وجود آمدن کدام مشاغل و از بین رفتن کدام شغل ها می‌شود)
 • سرمایه گذاری و بهبود آن (چگونه در بازار بورس به سود برسیم)
آموزش بورس در شاهرود

همایش رایگان آموزش بورس در شاهرود

 • زمان برگزاری: پنج‌شنبه 8 اسفند
 • ساعت برگزاری: ۱۷ الی ۲۰
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • مکان برگزاری: شاهرود، بلوار دانشجو، سازمان فنی و حرفه‌ای، واحد برادران

هرمی ساخته‌ایم برای موفقیت در بازار بورس با نام هرم موفقیت یک معامله‌گر که در ادامه به توضیح طبقات مختلف این هرم می‌پردازیم.

طبقه اول هرم: تحلیلگری بازار بورس – استراتژی ورود

برای تشخیص سهام خوب و زمان خرید مناسب آن، به علوم تحلیل بنیادی و تکنیکال، رفتارشناسی نیاز داریم با استفاده از تحلیل بنیادی می‌توانید بهترین سهام بازار بورس را به راحتی از دیگر سهم ها جدا کنید و دایره طلایی سهم خود را بسازید.

آموزش بورس در شاهرود

طبقه دوم هرم: تحلیلگری بازار بورس – استراتژی خروج

بعد از تحلیل کامل هر سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، زمان و قیمت فروش آن سهم مهم‌ترین مسئله پیش روی ماست.

اما اگر بعد از خرید، روند سهم در جهت پیش‌بینی ما نبود باید کمترین ضرر را متحمل شویم. برای اینکه بتوانیم به این مهارت دست یابیم ما علم مدیریت سرمایه را به صورت روان و قابل درک به شما می آموزیم. مدیریت سرمایه این امکان را به شما می‌دهد که ریسک سرمایه گذاری را به حداقل برسانید.

طبقه سوم هرم: معامله‌گری

در بورس آنچه که انجام می‌دهید بسیار مهم‌تر است از آنچه که می‌دانید پس از تشخیص قیمت خرید و به دست آوردن نقطه خروج در طبقه سوم زمان معامله‌گری می‌رسد.

عدم کنترل حس‌هایی از قبیل ترس، امید، طمع و استرس می‌تواند باعث اشتباه شما در معامله گری شود. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه برای جلوگیری از اشتباه در معامله گری هیجانات خود را کنترل کنید و به معامله بپردازید.

طبقه چهارم هرم: کوچینگ سرمایه – سودآوری

در طبقه چهارم هرم هوش مالی شما تقویت می‌شود شما باید بتوانید استراتژی را ایجاد کنید که در بازار مثبت و صعودی سود بیشتر و در بازار نزولی و منفی مراقب پول و سرمایه خود باشید که کمترین ضرر را متحمل شوید. در این بخش شما خواهید آموخت که چه موقع با تمام سرمایه و قوا در بازار بورس باشید و چه موقع با احتیاط کامل عمل کنید

این هرم موفقیت شما در بورس است که ابتدا باید بتوانید با استفاده از علم تحلیلگری سهام خود را شناسایی کنید و بعد این فرصت را اجرایی کنید (مهارت در معامله گری) و در نهایت مراقب سودی که به دست آورده‌اید باشید (کوچینگ سرمایه)

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شاهرود

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شاهرود

تحلیل بنیادی | 3 جلسه 4 ساعته

هدف از تحلیل بنیادی سهام پیدا کردن شرکت هایی است که از نظر سودآوری ارزش سرمایه گذاری دارد. پس از گذراندن سه جلسه به یک دایره طلایی سهام می‌رسیم که بهترین شرکت های بورس از نظر سودآوری در آن قرار دارند.

 • استراتژی روند سودآوری TTM:
  در تحلیل TTM ، سهام خوب از سهام بد جدا می‌شوند و با تحلیل گزارش‌های فصلی شرکت‌هایی که از نظر سودآوری زیان‌ده هستند کنار گذاشته می شوند.
 • تحلیل کانسلیم:
  در تحلیل کانسلیم از بین شرکت‌هایی که از فیلتر TTM عبور کرده‌اند سهام بهتر را جدا می‌کنیم و همچنین با انواع حالات افزایش سرمایه و اتفاقاتی که پس از افزایش سرمایه در شرکت ها رخ می‌دهد آشنا می‌شویم.
 • توان تعدیل:
  تاکنون در سهام دایره طلایی خود گذشته و حال شرکت‌ها مورد تایید بوده است. حال با تحلیل توان تعدیل گزارش پیش روی شرکت پیش بینی می‌شود به عبارتی شما می توانید شرکت های بورسی که آینده خوبی خواهند داشت را شناسایی کنید.
 • مجامع شرکت های بورسی:
  تمام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در هر سال مجامع مختلف از جمله مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند. در هر مجمع با توجه به دستور جلسه تصمیماتی توسط هیئت مدیره گرفته می‌شود که برای سهامداران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در بخش تحلیل بنیادی، مجمع عمومی عادی سالیانه، سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران و موضوع افزایش سرمایه را به طور مفصل به شما آموزش خواهیم داد.

تحلیل تکنیکال| 3 جلسه 4 ساعته

پس از مشخص کردن سهامی که ارزش سرمایه گذاری دارند باید بتوانیم قیمت مناسب برای ورود به این سهام را بدست آوریم. در تحلیل تکنیکال نقطه مناسب برای ورود به سهم را تشخیص می‌دهیم.
در این سه جلسه ابتدا با مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال آشنا خواهید شد و پس از آن با انواع الگوهای قیمتی که در استراتژی آپر به کمک ما می‌آیند آشنا می‌شوید.

سرانجام با استراتژی آپر که اعتقاد داریم سودآورترین سیستم معاملاتی است آشنا می‌شوید. در استراتژی آپر سراغ سهامی می‌رویم که علاوه بر تحلیل بنیادی از نظر تحلیل تکنیکال نیز از گذشته خود عبور می‌کنند.

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 4 ساعته

ما معتقدیم هر سهم رفتار خاص خود را دارد با شناخت رفتار هر سهم در زمان ورود خرید مطمئن تری خواهید داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  با فراگیری علم پرایس اکشن که به رفتار کندل در هر روز کاری توجه دارد می‌توانید تا حدودی روز کاری بعد را در سهم موردنظر پیش‌بینی کنید.
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش سهامی که در آن‌ها پول هوشمند وارد شده است به راحتی قابل تشخیص است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  در این بخش می‌توانید تشخیص دهید تغییر مالکیت سهم به سمت حقیقی یا حقوقی تاثیرات مثبتی در رفتار سهم دارد یا خیر.
 • قابلیت نقدشوندگی:
  یکی از مهم‌ترین پارامترهای رفتارشناسی بررسی قابلیت نقدشوندگی سهام است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها این است که پس از خرید سهم درگیر صف فروش نشویم. به کمک این بخش سهامی را که قابلیت نقدشوندگی ضعیفی دارند تشخیص می‌دهیم.

مدیریت سرمایه | 1 جلسه 4 ساعته

یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه گذاری خروج درست و به موقع از سهام است به کمک مدیریت سرمایه نقطه خروج مناسب از سهام را تشخیص می‌دهیم. خروج از سهم در دو حالت اتفاق می‌افتد:

خروج از سهم در ضرر:
به طور حتم همیشه نمی‌توان در تمام معاملات سود کسب کنیم. اما اگر در معامله اشتباه کردیم که منجر به ضرر شد باید بتوانیم جلوی زیان را بگیریم و کمترین ضرر را تحمل کنیم. ما به شما خواهیم آموخت چگونه در معاملات بورسی خود کمترین زیان ممکن را داشته باشید.

روانشناسی معامله گر | 1 جلسه 4 ساعته

پس از اتمام دوره اموزشی، در بخش تحلیلگری پروسه معامله گری شما شروع خواهد شد؛ که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نیاز به کنترل هیجانات و احساسات خود دارید. ما در پایان دوره در بحث روانشناسی معامله گری با ساخت نمودار نرخ معامله درست به شما کمک می‌کنیم چگونه ذهن خود را کنترل کنید و به یک معامله گر منظم تبدیل شوید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شاهرود

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای در شاهرود می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کرده تا با شما تماس بگیریم.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در شاهرود

 • پنج‌شنبه های هر هفته | شروع از 15 اسفند | ساعت 16 الی 20

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمام دانش‌آموخته‌های حضوری و غیر حضوری کالج تی بورس این امکان را دارند که در صورت نارضایتی از کیفیت مدرسین و پشتیبان, تا قبل از جلسه سوم تمامی مبلغ پرداختی خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در شاهرود

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

money

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.
life-logo

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.
peyment

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.
boursbourse pluse

آموزش صفر تا صد بورس

ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.
life-logo

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.
edu bourse

کلاس آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته کلاس آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس

احمد چیتی
مدرس شعبه شاهرود کالج تی بورس

برای محقق ساختن رویاهایمان باید آنقدر شجاع باشیم تا با کسب آگاهی، خودمان در زندگی‌مان تغییر ایجاد کنیم.

احمد چیتی | مدرس دوره آموزش بورس

دستاورد دانش‌آموختگان کالج تی بورس

برای دریافت کد بورسی آنلاین در شاهرود چه باید کرد؟

اگر کسی بخواهد در بازار بورس فعالیت کند، ابتدا باید کد بورسی خود را دریافت کند. کد بورسی کدیست که از سه حرف و یک عدد پنج رقمی تشکیل شده است و منحصر به هر فرد صادر می شود.

برای دریافت کد بورسی باید به کارگزاری بورس مراجعه کنید. کارگزار واسطه بین معامله گران و سازمان بورس است و معامله فقط از طریق پلت‌فرم کار گزاری انجام می‌شود. شما می‌توانید کد بورسی خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس شرکت کنم؟

چرا باید در دوره معامله گر حرفه ای بازار بورس شرکت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین دلایل شرکت در دوره آموزش بورس در شاهرود، آموزش مطالب مورد نیاز دانش‌آموختگان از سطح پایه تا پیشرفته است. در حقیقت این دوره به صورت کامل و جامع ارائه شده است و آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره آموزش بورس، پشتیبانی است. آیا دوره معامله گر حرفه ای از این ویژگی برخوردار است؟

دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس از این مزیت برخوردار است و شرکت‌کنندگان پس از گذراندن این دوره می‌توانند بدون محدودیت زمانی از پشتیبانی آن بهره‌مند شوند. این ویژگی باعث می‌شود دانش‌آموختگان بتوانند مهارت تحلیلگری و معامله گری خود را ارتقا دهند و گامی اساسی برای موفقیت در خرید و فروش سهام موجود در بازار بورس بردارند.

چه کسانی تدریس دوره معامل ‌گر حرفه ای را بر عهده دارند؟

بدیهی است داشتن علم بالا و تجربه کافی در بازار بورس ، برای مدرسین این حوزه لازم و ضروری است. با توجه به اینکه سرفصل‌های متنوعی در زمینه آموزش بازار بورس مطرح است، هر مدرس به تناسب تخصص خود، بخشی از دوره را تدریس خواهد کرد و در صورت بروز هرگونه مشکلی، امکان ارتباط با مدرسین هر بخش میسر خواهد بود.

آیا آموزش مطالب دوره، فقط محدود به ساعات حضور در کلاس است؟

یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل شرکت در دوره معامله گر حرفه ای این است که شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق ارتباط آنلاین با پشتیبان مربوطه در طول هفته و در فاصله زمانی بین دو جلسه، سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ را دریافت نمایند. علاوه بر این برخی مطالب به صورت فایل های آموزشی، ضبط شده است و در فاصله زمانی بین دو جلسه به صورت آنلاین در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار می‌گیرد.

مرور مطالب تدریس شده در هر جلسه به چه صورت خواهد بود؟

کلیه شرکت‌کنندگان در دوره آموزش بورس (معامله گر حرفه ای) می‌توانند مطالب تدریس شده در کلاس‌های حضوری را در قالب فیلم و جزوات آموزشی، مرور نمایند.

در صورت شرکت در جلسات حضوری و عدم درک صحیح مطالب و مفاهیم مطرح شده، چه راهی پیش روی ماست؟

چنانچه شرکت‌کنندگان دوره معامله گر حرفه ای در طول برگزاری جلسات، بخشی از مفاهیم و مطالب دوره را متوجه نشدند، می‌توانند در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس، شرکت کنند. این جلسات به صورت هفتگی است و در روز پنجشنبه هر هفته برگزار می‌گردد. شرکت در این جلسات، محدودیت زمانی ندارد و برای شرکت‌کنندگان دوره معامله‌گر حرفه‌ای، کاملا رایگان می‌باشد.

آیا مطالب دوره آموزشی معامله گر حرفه ای کاربردی است؟

یکی از ویژگی‌های برجسته دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس این است که مهم‌ترین مطالب کاربردی مورد نیاز برای ورود به بازار بورس و معامله (خرید و فروش) سهام به شکلی بسیار ساده و قابل درک به شرکت‌کنندگان انتقال می‌یابد.

آیا برای شرکت در دوره معامله گر حرفه ای، باید پیش‌نیاز خاصی گذرانده شود؟

این دوره هیچگونه پیش‌نیاز علمی خاصی ندارد و افراد می‌توانند صرفا با داشتن اطلاعات اولیه کار با کامپیوتر مانند جستجوی وبسایت و نصب نرم‌افزار در این دوره شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، دوره آموزشی معامله گر حرفه ای به صورت صفر تا صد است. در این دوره، تمامی پیش‌نیازها و مطالب مورد نیاز برای ورود به بازار بورس و انجام معامله گنجانده شده است و دانش‌آموختگان با گذراندن این دوره می‌توانند گامی موثر در جهت موفقیت در بازار سرمایه بردارند.

درخواست مشاوره رایگان

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *