آموزش بورس در ساری

آموزش بورس در ساری

آموزش بورس در ساری | دوره معامله گر حرفه ای

معرفی دوره جامع و صفر تا صد آموزش بورس در ساری
____________

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جلسات

10 جلسه 4 ساعته

مدت دوره

40 ساعت آموزش

یکی از مهم­ترین خطاهای ما در زمان شروع یک سرمایه گذاری جدید این است که از آن سرمایه گذاری خبرهای خوبی می­‌شنویم. این ورود اشتباه است، زیرا معمولا بازارها در اوج خوش­‌بینی روند نزولی خود را شروع می­‌کنند. اما بهترین زمان برای شروع یک سرمایه گذار جدید، زمانیست که شما با مهارت کامل وارد آن می­‌شوید.

سرمایه گذاری در بورس همچون هر سرمایه ­گذاری دیگری نیاز به مهارت دارد. برای رسیدن به مهارت در بورس دو اصل مهم وجود دارد که عبارتند از:

1- اولین اصل اساسی، آشنایی و درک شفاف و واقعی از سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار است. قبل از ورود به بازار سرمایه، شما باید کاملا با تمامی زوایای آن آشنا شوید تا بتوانید تشخیص دهید که تا چه حد روحیات شخصی شما با این روش سرمایه­ گذاری همخوانی دارد.

ما در کالج تی ­بورس در راستای آشنایی تمامی علاقه‌­مندان به سرمایه­ گذاری در بورس هر هفته شنبه‌ها، ورکشاپ آموزشی رایگان با موضوع “آموزش سرمایه­ گذاری در بازار بورس” و “چگونه در بورس تبدیل به یک معامله­ گر حرفه­ ای شویم” را در شهر ساری برگزار می­‌کنیم.

ما در این ورکشاپ تصویری کامل از بورس و نحوه فعالیت در آن را به صورت شفاف و واضح برای شما ترسیم خواهیم کرد تا بتوانید با دیدی کاملا باز وارد آن شوید.

ورکشاپ رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

در این همایش رایگان، با آموزش اصول صحیح سرمایه گذاری در بورس به ساده­ترین روش و بالابردن هوش مالی آشنا خواهید شد، برای برطرف‌کردن مشکلات مالی، باید فرصت­ها و تهدیدها را شناسایی کنید و این مهم زمانی نتیجه می­دهد که شما ورژن آگاه­تر و داناتری از خودتان بسازید.

کالج تی بورس در این همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس به اصول اساسی استقلال و ارتقاء مالی می‌پردازد، این اصول عبارتند از :

 • راه­‌اندازی کسب و کار، درآمدزایی یا کارآفرینی
 • حفظ ارزش پول و سرمایه با شناسایی دزدان مالی و سوار شدن بر موج تورم
 • رشد پول یا سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

رسالت ما در کالج تی بورس این است با برگزاری سمینار و ورکشاپ­ های رایگان در سراسر کشور برای یافتن راه حلی مطمئن در مواجه با مشکلات مالی و ساختن ورژن جدیدی از شما در مسیر استقلال مالی خدمت برسانیم.

ثبت نام در
ورکشاپ رایگان آموزش بورس در ساری

 • زمان برگزاری: چهارشنبه 24 مهر، پنج‌شنبه 25 مهر
 • ساعت برگزاری: 17 الی 20
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • مکان برگزاری: ساری، میدان امام، ابتدای بلوار آزادی، ساختمان زمان، طبقه دوم، واحد ۸

کالج تی بورس هر آنچه شما برای موفقیت در بازار سرمایه به آن نیاز دارید را در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه‌مندان این عرصه معرفی خواهد کرد. ساختار این هرم معامله ­گری متشکل از 4 سطح است و هر سطح نشان‌‌دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم و ضروری خواهد بود.

اولین سطح هرم معامله گری : تحلیلگری و استراتژی ورود

در اولین سطح یا پایه هرم معامله گری به علم تحلیلگری دست خواهید یافت، در این مرحله خرید سهم و زمان ورود به سهم مورد بررسی قرار می­‌گیرد. در کالج تی بورس یک تحلیلگر موفق می‌بایست در وهله اول بداند کدام سهام موجود در بازار، ارزش خرید دارند، که این موضوع با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال به طور کامل، مشخص می‌گردد. در گام بعدی با تحلیل تکنیکال قیمت ارزنده ورود به سهم شناسایی خواهد شد و در نهایت با علم رفتارشناسی بازار بورس لحظه ماشه چکانی یا خرید مطمئن­تر انجام خواهد گرفت.

به طور خلاصه علم تحلیلگری به شما در تشخیص زمان خرید و ورود مطمئن‌­تر به سهم کمک می‌­کند، لذا تحلیلگری شما به تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام، تجهیز و ارتقاء خواهد یافت.

آموزش بورس در ساری

تحلیل بنیادی

با استفاده از فیلترهای تحلیل بنیادی که در کالج تی بورس تدریس می‌­شود، شما می‌­توانید بهترین و سودآورترین صنعت و سهم بازار بورس را بخوبی شناسایی کنید. سهام ارزنده بورسی را برای ساختن دایره طلایی سهام خود انتخاب کنید. دایره طلایی سهام، پاسخ این سوال است که چه سهمی بخریم.

تحلیل تکنیکال

بعد از انتخاب سهام ارزنده بورسی، زمان ورود به سهم در قیمت مناسب با تحلیل تکنیکال مشخص خواهد شد که استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر را فرا خواهید گرفت. استراتژی آپر قیمت مناسب ورود را بیان می­‌کند.

رفتارشناسی بورس و سهام

یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم در محدوده مورد نظر برای خرید سهم است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، در دوره آموزش بورس به شما کمک خواهد کرد با اطمینان بیشتر وارد سهم بشوید.

دومین سطح هرم: علم مدیریت سرمایه و استراتژی خروج

پس از اینکه سهمی خریداری شد، با بکارگیری علم مدیریت سرمایه چهارچوبی برای سهم مشخص می­‌کنیم تا بتوانیم احساسات و هیجانات را کنترل و مدیریت کرده تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. با طرح نویسی مناسب و حرفه‌­ای برای غلبه بر احساسات و هیجانات بازار موفقیت خود را تضمین خواهید کرد.

مدیریت سرمایه

زمانی‌که وارد سهمی می­‌شوید اگر برنامه و چهارچوب یا طرحی برای خروج نداشته باشید، هیجانات بازار به شما آسیب خواهد زد لذا با آموزش و فراگیری علم مدیریت سرمایه در کالج تی بورس شما قادر خواهید بود طبق طرح خود بدون هیجانات کاذب بهترین عملکرد را داشته باشید.

مدیریت سرمایه و طرح نویسی به شما کمک خواهد کرد تا بیشترین سود ممکنه را از بازار بگیرید و با کمترین ضرر سرمایه خود را حفظ نمایید. مدیریت سرمایه پاشنه آشیل هر معامله ­گر است و حرفه ای شدن در آن به شما کمک خواهد کرد ریسک سرمایه­ گذاری در هر زمینه­ ای مخصوصا بورس را به حداقل برسانید، ما در فراگیری این علم همراه شما هستیم و در دوره آموزش بورس “معامله گر حرفه ای” ما علم مدیریت سرمایه را به صورت کاملاً کاربردی و قابل درک به شما خواهیم آموخت.

سطح چهارم و بالاترین سطح هرم: کوچینگ سرمایه و سود حداکثری

سطح چهارم هرم موفقیت معامله گر بورس، مربی‌گری (کوچینگ) سرمایه خواهد بود. این سطح برای تقویت هوش مالی مورد استفاده در بازار سرمایه ایجاد شده است.

همه ما می‌‌دانیم که بازار بورس گاهی اوقات صعودی و گاهی اوقات نزولی است و فعالین این بازار باید بدانند که هنگام مواجهه با هریک از حالات مذکور، چطور عمل کنند. این موضوع بسیار مهم است که شما بتوانید در بازار صعودی ، بیشترین سود را کسب کنید و در بازار نزولی ورود پیدا نکنید، بنابراین برای تحقق این امر به سیستمی نیاز داریم که ریسک سرمایه گذاری ما را به حداقل ممکن برساند.

سومین سطح هرم : مهارت معامله گری

سطح سوم هرم موفقیت معامله گری در بورس اوراق بهادار ، مربوط به آموزش مهارت معامله­ گری خواهد بود. شما عزیزان پس از یادگیری علم تحلیلگری می‌بایست به بازار بورس ورود پیدا کنید و شروع به خرید و فروش سهام نمایید.

بدیهی است زمانی که شما با سرمایه واقعی شروع به معامله می‌کنید، احساساتی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس معاملات شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. لذا اقدام و عمل درست شما مهمتر از دانش است. شما در این سطح از آموزش بورس می‌بایست به طور کامل بر احساسات خودتان مسلط شوید و در بازار به صورت کاملا منطقی به معامله بپردازید و نمودار معامله­گری خود را بسازید.

بطور اختصار این هرم موفقیت شما در بازار بورس است که در گام اول باید فرصت‌های موجود در بازار بورس را با استفاده از تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام شناسایی کنیم. در گام دوم باید با استفاده از مدیریت سرمایه و طرح‌نویسی آنچه را درباره فرصت پیش‌آمده می‌دانیم، در عرصه عمل، اجرایی کنیم. در گام سوم بتوانیم مهارت معامله­ گری و نمودار معامله گری صحیحی بسازیم و در گام آخر با استفاده از کوچینگ سرمایه، مراقب سود بدست آمده باشیم.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در ساری

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در ساری

هدف تحلیل بنیادی شناسایی سهام ارزشمند بازار بورس است. در کالج تی بورس با استفاده از چند فیلتر بنیادی برای شناسایی سهام سودآور بازار بورس و تشکیل دایره طلایی سهام به صورت زیر به شما آموزش داده خواهد شد:

 • روند سودآوری سهام (ttm):
  با بررسی روند سودآوری سهام شرکت­ ها در بازار بورس، در مرحله اول شما به راحتی قادر خواهید بود، به سادگی شرکت­ های سود آور را شناسایی کرده و شرکت ­های با ارزش را برای خود فیلتر کنید.
 • تحلیل کانسلیم (CANSLIM):
  در آموزش تحلیل کانسلیم شما این توانایی را آموزش خواهید دید که بتوانید تشخیص دهید یک شرکت توانسته از مدت مشابه خود در گذشته عملکرد بهتری داشته باشد و به راحتی صنایع برتر را انتخاب می­کنید.
 • توان تعدیل:
  دومین فیلتر بنیادی کالج تی بورس توان تعدیل سهام است، در این قسمت به شما در پیش بینی خوب یا بد بودن آینده یک سهم کمک شایانی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال به شما کمک می­‌کند تا در زمان مناسب وارد سهم مورد نظر در دایره طلایی سهام خود شوید. آموزش تحلیل تکنیکال شما را از با روندهای و ترفندها آشنا خواهد کرد. بهترین زمان از دید کالج تی بورس زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

آموزش تحلیل تکنیکال کالج تی بورس شامل:

آموزش قوی ترین و معتبرترین الگوهای تکنیکالی

آموزش استراتژی سطوح بالایی یا استراتژی آپر که این استراتژی کالج تی بورس بیان می­کند که سهم ارزنده بازار همیشه از گذشته خودش بهتر عمل می­کند.

آموزش مبانی اندیکاتور و اسیلاتورها

بیان سیستم معاملاتی برتر در بورس ایران

با آموزش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال دایره طلایی سهام را تشکیل دادیم و با تحلیل تکنیکال قیمت ورود را شناسایی کرده، با مدیریت سرمایه چهارچوب و طرح نویسی کرده و در گام بعدی با رفتار شناسی سهم برای زمان ورود مناسب، آموزش خواهید دید که آیا از ورود به سهم مطمئن هستید؟

رفتار شناسی سهام نیازمند دانستن موارد زیر می­‌شود:

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  آموزش دانش کندل استیک یا شمع ژاپنی یا price action و اینکه چطور فردای سهم را پیش بینی کنیم.
 • ورود و خروج پول:
  آشنایی با ورود و خروج پول به سهم و آموزش مفهوم حجم ها در معاملات بورسی
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  آموزش معنا و مفهوم حقیقی و حقوقی سهم که چه تاثیری بر روی سهام بورسی می­‌توانند داشته باشند.
 • وزن خریداران و فروشنده‌گان:
  بیان موضوع وزن خریداران و فروشندگان که به اصطلاح کالج تی بورس ریز و درشت شدن سهم و تاثیر آن بر آینده سهم چیست.

مدیریت سرمایه | 1 جلسه 4 ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور با رعایت حد ضرر در معاملات بورس می‌توانید معاملات اشتباه را با کمترین ضرر را خارج شوید.
 • خروج در سود
  وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | 1 جلسه 4 ساعته

هدف بخش روانشناسی بازار سرمایه،شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید. پیشنهاد می‌شود حتما مقاله ” اهمیت روانشناسی در معاملات بازار بورس ” را مطالعه کنید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید. پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله ” ۲۱ پاراگراف برتر کتاب از طمع تا وحشت ” را مطالعه کنید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در ساری

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در ساری ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسل کنید.

دوشنبه‌های هر هفته | شروع از 29 مهر | ساعت 16 الی 20

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری و یا عزیزان شرکت‌کننده در دوره آموزش بورس آنلاین می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول و دوم و قبل از شروع جلسه سوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در ساری

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

money

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.
life-logo

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.
peyment

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.
boursbourse pluse

آموزش صفر تا صد بورس

ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.
life-logo

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.
edu bourse

کلاس آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته کلاس آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس
بهروز باقری - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

بهروز باقری
مدرس تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی به شما کمک خواهد کرد سهام ارزشمند را از سهام نامناسب تشخیص دهید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

بهنام علیپور - مدرس دوره صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

بهنام علیپور
مدرس تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال به شما کمک خواهد کرد بهترین قیمت برای خرید سهام ارزشمند را تشخیص دهید. ما در این دوره این علم را به شما خواهیم آموخت.

علی نوبخت - مدرس دوره صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

علی نوبخت
مدرس رفتارشناسی سهام

رفتارشناسی سهام به شما کمک خواهد کرد دید بازتری نسبت به تغییرات روند سهام به دست آورید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

مرتضی مقدسیان - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

مرتضی مقدسیان
مدرس مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه به شما کمک خواهد کرد از سرمایه و سود خود در بورس مراقبت کنید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

ایمان صاحبدادی - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

ایمان صاحبدادی
مدرس معامله گری

معامله گری به معنای کنترل هیجانات (ترس، طمع و امید) در بورس است. من در این دوره راه دستیابی به این مهارت را به شما خواهم آموخت.

دستاورد دانش‌آموختگان کالج تی بورس

چگونه می تونم در شهر ساری کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

برای شروع خرید و فروش سهام در بورس ، افراد ملزم به دریافت کد معاملاتی یا همان کد بورسی از یکی از کارگزاری های رسمی می‌باشند که کارگزار واسطه بین معامله‌گر و بازار بورس است.

کد بورسی یا کد معاملاتی شناسه‌ای واحد است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل‌ گردیده و هر شخص اعم از جایگاهی که دارد در سامانه اطلاعاتی بورس به‌وسیله‌ی این کد شناسایی می‌شود، بطوری که در بازار بورس دریافت کد معاملاتی با دریافت شماره ملی فرد برابری می‌کند. شما می‌توانیدجهت دریافت کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در ساریاین است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد بورس است.

Summary

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

Summary

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

Summary

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

Summary

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزشی و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

Summary

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

Summary

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

Summary

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

Summary

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

Summary

درخواست مشاوره رایگان

آدرس شعبه ساری: ساری، میدان امام، ابتدای بلوار آزادی، ساختمان زمان، طبقه دوم، واحد ۸
09115370590
01144430363
01133352162

Summary
Review Date
Reviewed Item
دوره آموزش بورس در مشهد
Author Rating
51star1star1star1star1star