آموزش بورس در نیشابور

آموزش بورس در نیشابور

آموزش بورس در نیشابور | دوره معامله گر حرفه ای

معرفی دوره جامع و صفر تا صد آموزش بورس در نیشابور
____________

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جلسات

10 جلسه 4 ساعته

مدت دوره

40 ساعت آموزش

زمانی که می‌خواهید وارد یک سرمایه گذاری جدید شوید، باید در مرحله اول با آن کاملا آشنا شده و اطلاعات خود را بالا ببرید. این آشنایی باید موجب شفافیت و واضح شدن دیدگاه و درک شما از آن سرمایه گذاری شود.

اولین و مهم‌ترین گام موفقیت در ورود به بازار بورس درک واضح  تمام زوایا و اطلاعات این بازار است. این گام اگر به درستی انجام شود می‌تواند میزان هماهنگی بورس با روحیات شخصی شما را برای انتخاب آگاهانه، مشخص کند.

در همین راستا کالج تی بورس در هر فصل چندین ورکشاپ رایگان با موضوع هوش مالی و آموزش سرمایه گذاری در بورس ، برگزار می‌کند. در این ورکشاپ سعی می‌کنیم این بازار را برای همگان شفاف کنیم تا بتوانند بورس را همان‌گونه که هست، مشاهده کنند.

ورکشاپ رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

ما در این ورکشاپ آموزش رایگان بورس به سه اصل اساسی استقلال مالی خواهیم پرداخت. که عبارتند از:

 • کارآفرینی، ایجاد شغل، کسب و بهبود درآمد (چه شغل هایی در آینده ایران موفق خواهند بود)
 • مراقبت از پول (دزدان پول خود را بشناسید، چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم)
 • سرمایه گذاری در بورس سهام (هرم موفقیت یک معامله گر بورس: هرآنچه برای موفقیت در بورس باید بدانید)

کالج تی بورس در نیشابور

کالج تی بورس با 5 سال سابقه آموزش بورس در مشهد، از پاییز سال 97 ورکشاپ هایی با موضوع آشنایی با سرمایه گذاری در بورس، در نیشابور برگزار کردیم. ما در این جلسات به دنبال آن بودیم تا نحوه نگرش و دید خودمان را از بورس برای همگان توضیح دهیم.
در حال حاضر کالج تی بورس در هر فصل ورکشاپ های رایگان خود را برای علاقه مندان این حرفه در شهر نیشابور برگزار می‌کند.

ثبت نام در
ورکشاپ رایگان آموزش بورس در نیشابور

 • زمان برگزاری: به زودی اعلام خواهد شد.
 • ساعت برگزاری: 17 الی 20
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • مکان برگزاری: بلوار فیروزه، مرکز فنی حرفه‌ای نیشابور

ما در کالج تی‌بورس مسیر موفقیت در بورس را به یک هرم تبدیل کرده و نام آن را “هرم موفقیت معامله‌گری” نامیده‌ایم.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

در تحلیلگری شما دو موضوع مهم، زمان خرید سهام و زمان فروش سهام را باید بتوانید تشخیص دهید.

زمان خرید سهام: برای تشخیص زمان خرید یک سهم شما به سه علم تحلیلی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار است، نیاز دارید.

الف) تحلیل بنیادی : این علم به شما کمک خواهد کرد بهترین شرکت های بازار را مشخص کنید.

ب) تحلیل تکنیکال : علم تکنیکال بهترین قیمت برای خرید سهام را به شما نشان می‌دهد.

ج) رفتارشناسی بازار بورس : این علم به شما میزان اطمینان سهم در لحظه خرید را نشان می‌دهد. زمان فروش سهام : بهترین عملکرد ما در زمان فروش یک سهم این است. که اگر قیمت سهم بر خلاف تحلیل ما ریزش کرد چطور با رعایت حدضرر کمترین ضرر را متحمل شویم. همچنین اگر قیمت سهم در راستای تحلیل حرکت کرد، تمام سود آن را بگیریم. برای دستیابی به این عملکرد باید علم مدیریت سرمایه را کاملا آموزش ببینید، این علم ضرر شما را به حداقل و سود شما را به حداکثر خواهد رساند‌.

آموزش بورس در مشهد

طبقه سوم هرم: کوچینگ سرمایه

در طبقه سوم، هوش مالی شما تقویت خواهد شد. در این مرحله شما خواهید آموخت که زمانی که اوضاع بازار بورس صعودی است شما چگونه بیشترین سود ممکن را ببرید و زمانی که بازار نزولی است و اکثرا در حال ضرر دیدن هستند، شما از سودهای کسب شده خود مراقبت کنید.

هرم موفقیت یک معامله‌گر شامل سه طبقه می‌باشد. طبقه اول به علم تحلیلگری، طبقه دوم به مفهوم معامله گری و در طبقه آخر به هوش سودآوری در بازار بورس خواهیم پرداخت.

طبقه دوم هرم: آموزش مهارت معامله گری

از زمان شروع معاملات در بازار بورس ویژگی‌های انسانی مانند ترس، طمع، امید، هیجان و استرس در شما بیدار خواهد شد؛ که موجب می‌شود شما نتوانید معاملات خود را درست انجام دهید. در بورس آنچه انجام می‌دهید، بسیار مهم‌تر است از آنچه می‌دانید.
در بخش معامله گری شما خواهید آموخت که چگونه خود را در هنگام خرید و فروش سهام در بازار بورس تحت کنترل بگیرید.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در نیشابور

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در نیشابور

تحلیل بنیادی| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش ساخت دایره طلایی سهام یا به عبارت دیگر ارزش‌گذاری بر روی نمادهای مختلف بازار است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران از منظر بنیادی در حال حاضر می باشد . این لیست با فیلتر کردن تمامی شرکت‌ها به شما کمک می کند تا وقت و تمرکز خود را برای بهترین‌های بازار صرف کنید .برای ساخت دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم:

 • روند سودآوری سهام:
  شما با شناخت این مبحث می‌توانید همه سهام را در 3 روند صعودی ، نزولی و خنثی قرار دهید. روند صعودی بهترین سهم بازار بورس و روند نزولی بدترین سهم بازار بورس ایران است.
 • تحلیل کانسلیم:
  شما با یادگیری و آموزش تحلیل کانسلیم می‌توانید بهترین صنایع حال حاضر کشور و همچنین صنایع پیشرو را تشخیص دهید.
 • توان تعدیل:
  شما با آموزش مبحث توان تعدیل می‌توانید آینده را پیش بینی کنید و تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت دهند.

تحلیل تکنیکال| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال مناسب‌ترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که بعد از خرید سهم شما رشد کند.

در این بخش ما چند سیستم فوق العاده که در زیر به بیان آنها پرداخته ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

 • سیستم آپر:
  شما در این بخش سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراتژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند و مقاومت های پیش روی خود را می شکند. این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات معامله گران برتر دنیا گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.
 • سیستم داونر:
  در این بخش شما بهترین سیستم های معاملاتی تکنیکال که با استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها، زمان مناسب ورود را به شما اطلاع می دهند را خواهید آموخت.

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 4 ساعته

با استفاده و آموزش این بخش شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد چگونه خواهد بود.
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  دلیل خرید و فروش‌ حقوقی‌ها، تاثیر آنها بر هر یک از سهم‌ها یا به عبارت دیگر تاثیر تغییر مالکیت‌ها در نماد‌های مختلف را در بخش بررسی خواهیم کرد.

مدیریت سرمایه | 1 جلسه 4 ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما این است که خروج مناسب را تشخیص دهید. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را به شما نشان می دهد.یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم و یا به هر دلیلی روند بر خلاف پیش‌بینی ما حرکت کرده و سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه ما این است که با کمترین ضرر از آنها معامله خارج شده تا بتوانیم موقعیت‌های سودآور دیگری را شناسایی کنیم. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در چنین معاملاتی ضرر کمتری را ببینید.
 • خروج در سود
  وقتی معامله ای را درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد،بیشترین آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | 1 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. بعد از این آموزش ،می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت موفق انجام دهید.

 • ترس، طمع و سوگری‌های رفتاری و بی‌نظمی
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات منظم ومطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در نیشابور

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره های پیش روی آموزش بورس در نیشابور ، جهت شرکت در هر کدام از این دوره ها، اطلاعات خود را در فرم زیر ارسل کنید.

 • به زودی اعلام خواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری و یا عزیزان شرکت‌کننده در دوره آموزش بورس آنلاین می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول و دوم و قبل از شروع جلسه سوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در نیشابور

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

money

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.
life-logo

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.
peyment

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.
boursbourse pluse

آموزش صفر تا صد بورس

ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.
life-logo

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.
edu bourse

کلاس آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته کلاس آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس

مدرسین دوره معامله گر حرفه ای بورس
بهروز باقری - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

بهروز باقری
مدرس تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی به شما کمک خواهد کرد سهام ارزشمند را از سهام نامناسب تشخیص دهید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

بهنام علیپور - مدرس دوره صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

بهنام علیپور
مدرس تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال به شما کمک خواهد کرد بهترین قیمت برای خرید سهام ارزشمند را تشخیص دهید. ما در این دوره این علم را به شما خواهیم آموخت.

علی نوبخت - مدرس دوره صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

علی نوبخت
مدرس رفتارشناسی سهام

رفتارشناسی سهام به شما کمک خواهد کرد دید بازتری نسبت به تغییرات روند سهام به دست آورید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

مرتضی مقدسیان - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

مرتضی مقدسیان
مدرس مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه به شما کمک خواهد کرد از سرمایه و سود خود در بورس مراقبت کنید. من در این دوره این علم را به شما خواهم آموخت.

ایمان صاحبدادی - مدرس دوره آموزش صفر تا صد آموزش بورس در مشهد

ایمان صاحبدادی
مدرس معامله گری

معامله گری به معنای کنترل هیجانات (ترس، طمع و امید) در بورس است. من در این دوره راه دستیابی به این مهارت را به شما خواهم آموخت.

دستاورد دانش‌آموختگان کالج تی بورس

چطور می‌تونم در نیشابور ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس شرکت کنم؟

چرا باید در دوره آموزش بورس - معامله گر حرفه ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره آموزش بورس در نیشابوراین است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع این دوره آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از فاکتورهای مهم در آموزش بورس، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره آموزشی بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند. که این پشتیبانی مهارت معامله گری آن‌ها را افزایش می‌دهد و در خرید و فروش سهام در بورس به خوبی موفق خواهند بود.

مدرسین آموزش بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گر حرفه ای بورس، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی بورسی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

آیا آموزش ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله گر حرفه ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره آموزش بورس – معامله گر حرفه ای – این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب فیلم آموزشی و همچنین pdf آموزش بورس و سایر جزوات آموزشی مرور کنند.

اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات کلاس آموزش بورس متوجه نشدیم، چه باید بکنیم؟

شرکت در کلاس آموزش بورس سهام این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

آیا مطالب آموزشی در کلاس آموزش بورس کالج تی‌بورس کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، نحوه خرید و فروش سهام در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

آیا شرکت در کلاس آموزش بورس کالج تی بورس نیاز به پیشنیاز دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در این کلاس آموزش بورس شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، این دوره آموزش بورس از صفر تا صد است. تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای آموزشی ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای کالج تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این کلاس آموزشی می‌توانند به بازار بورس و خرید و فروش سهام ورود پیدا کنند.

درخواست مشاوره رایگان

  6 نظر

 1. Avatar
  حسین سالاری
  24 مرداد 1398
  پاسخ

  با سلام از اطلاعات ممنونم بسیار عالی بود
  راستی یک دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در شهرستان کاشمر برگزار نمی کنید؟
  بنظر من با استقبال خوبی همراه خواهد بود ممنون

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   17 شهریور 1398
   پاسخ

   سلام و عرض ادب
   در حال حاضر دوره آموزش بورس در شهر کاشمر نداریم، شما پیج اینستاگرام ما را به آدرس @TTSEinfo دنبال کنید. در صورت راه اندازی دوره آموزش بورس در کاشمر حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

 2. Avatar
  فاطمه
  14 شهریور 1398
  پاسخ

  باسلام و احترام
  هزینه کل کلاس چقدر هست ؟

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   17 شهریور 1398
   پاسخ

   سلام خدمت شما سرکارخانم
   لطفا نام خود را به شماره 09152022905 ارسال بفرمایید. همکاران جهت ارائه توضیحات دوره آموزش بورس در شیراز با شما تماس خواهند گرفت.

 3. Avatar
  بهنام
  9 آذر 1398
  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا هزینه کلی کلاس رو بفرمایید و اینکه امکان اقساط هم وجود داره؟ با سپاس

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   10 آذر 1398
   پاسخ

   سلام و عرض ادب
   بله به صورت اقساط هم قابل پرداخت هست، برای اطلاعات بیشتر نام خود را به شماره 09152022905 ارسال فرمایید تا با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *