آموزش بورس در اصفهان

دوره آموزش بورس در اصفهان

آموزش بورس در اصفهان| دوره معامله گر حرفه ای

معرفی دوره آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس در اصفهان
____________

توضیحات دوره توسط مهندس ایمان صاحبدادی 

سطح دوره

مبتدی تا حرفه ای

تعداد جلسات

10 جلسه 4 ساعته

مدت دوره

40 ساعت آموزش

هدف اصلی سرمایه گذاری در بازارهای مالی کسب سود است، آیا همه می‌توانند در این بازارها موفق شوند؟

تفاوت عمده بازارهای مالی از محیط‌هایی که در آن‌ها بزرگ شدیم این است، که اگر شما هیچ اطلاعاتی از بازار مالی نداشته باشید کمتر احتمال ضرر برای شما وجود دارد تا اینکه اطلاع کمی داشته باشید. وقتی اطلاعاتی از بازاری ندارید برای سرمایه گذاری به سمت آن نمی‌روید، ولی وقتی اطلاعات کم یا ناقصی از بازار مالی دارید احتمال فعالیت و در نتیجه احتمال ضرر شما خیلی بیشتر می‌شود.

یکی از بازارهایی که از این قانون تبعیت می‌کند بازار بورس است. شما برای کسب سود و رسیدن به هدف‌های مالی خود باید از تمامی زوایای سرمایه گذاری در این بازار مطلع باشید تا بتوانید در موقعیت مناسب از آن بهره ببرید.

اما آشنایی تنها کافی نیست، شما باید علاوه بر شناخت بازار به شناخت ویژگی های شخصی خود از نظر روحی برسید تا روش فعالیت مناسب خود را تسهیل کنید.

در همین راستا، کالج تی بورس قصد دارد با هدف آشنایی با بازار بورس، ورکشاپ رایگان با موضوع آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس، برگزار نماید.

در این ورکشاپ می‌خواهیم تصویر شفاف از بازار مالی بورس و روشی صحیح برای سرمایه گذاری در این بازار را به شما عزیزان ارائه دهیم.

همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

ما در این همایش رایگان آموزش سرمایه گذاری در بورس به اصول اساسی استقلال و ارتقاء مالی می‌پردازیم. این اصول عبارتند از :

 • اشتغال‌زایی، کارآفرینی و ارتقاء سطح درآمدزایی (مشاغل آینده‌دار کشور کدامند؟)
 • محافظت از پول (دزد پول خود را بشناسید و بدانید چگونه از تورم به نفع خود استفاده کنید)
 • سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (هرم موفقیت معامله‌گر در بازار بورس: هر آنچه شما برای موفقیت در بازار سرمایه به آن نیاز دارید.)

شعبه جدید در اصفهان

کالج تی بورس در تاریخ 19 مرداد ماه با برگزاری همایش بزرگ آشنایی با سرمایه گذاری در بورس، برای اولین بار فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز کرد. با توجه به بازخورد مناسب، شعبه جدید کالج تی بورس در اصفهان راه اندازی شده و دوره جامع آموزش بورس با عنوان “معامله گر حرفه ای” در حال برگزاری است.

همایش رایگان آموزش بورس در اصفهان

 • زمان برگزاری: شنبه 16 فروردین
 • ساعت برگزاری: ۱۷ الی ۲۰
 • هزینه ورکشاپ: رایگان
 • مکان برگزاری: اصفهان، خیابان علامه امینی، باغ غدیر، سالن اجتماعات باغ غدیر

استراتژی کالج تی بورس در بازار سرمایه در قالب هرم موفقیت یک معامله گر به علاقه‌مندان این عرصه معرفی ‌می‌گردد. این هرم از 3 سطح تشکیل شده است و هر سطح نشان‌‌دهنده مهارتی است که فراگیری آن لازم و ضروری خواهد بود.

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری

اولین سطحی که در هرم موفقیت معامله گری وجود دارد، تحلیلگری است. که شامل دو بخش می‌شود: بخش اول خرید سهام است که یک تحلیلگر بازار می‌‌بایست تشخیص دهد که کدام سهم از سهام بازار ارزش سرمایه گذاری دارد. علمی که اولین سوال ما یعنی چه سهمی بخریم را پاسخ می‌دهد علم بنیادی یا همان فاندامنتال است.

بخش بعدی زمان ورود مناسب است، آیا بهترین سهم بازار را هر زمان می‌توان خرید؟ قطعا خیر.

سوال دومی که تحلیل گر باید به آن پاسخ دهد این است که زمان مناسب ورود چه زمانی است؟  این سوال را با استفاده از علم تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام پاسخ می‌دهیم.

یک تحلیلگر موفق باید علاوه بر ورود مناسب به سهم زمان فروش آن را نیز بداند تا بتواند سود بدست آمده را از دست ندهد و این موضوع با به کارگیری علم مدیریت سرمایه انجام می‌شود.

در تشخیص زمان خرید و فروش سهام علم تحلیلگری به شما کمک خواهد کرد و برای تشخیص درست به سه اصل علمی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و فتارشناسی بازار است نیازمندیم.

آموزش بورس در مشهد

تحلیل بنیادی

با به پایان رسیدن جلسات تحلیل بنیادی در کلاس آموزش بورس و یادگیری آن، می‌توانید سهام ارزنده در بازار بورس را انتخاب نمایید. پس از شناسایی این سهام و شناخت صنایع مختلف در بورس می‌توانید دایره طلایی خود را بسازید. دایره طلایی شما شامل بهترین سهام بازار سرمایه در ایران است.

تحلیل تکنیکال

پس از تشکیل دایره طلایی سهام از میان سهام ارزنده بازار بورس، حال باید مناسب‌ترین قیمت برای ورود به آن سهم را پیدا کنید. تحلیل تکنیکال بخش بعدی دوره‌ی آموزشی شماست که در این راستا به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تشخیص دهید بهترین زمان ورود به سهام موجود در دایره طلایی کدام است.

رفتارشناسی بورس و سهام

رفتار بازار و سهم مورد نظر شما در بازه زمانی مشخص از مهمترین مسائلی است که قبل از خرید هر سهم باید در نظر گرفته شود. درکنار علم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، یادگیری علم رفتارشناسی به مطمئن شدن شما در خرید سهم موجود در دایره طلایی شما کمک خواهد کرد.

زمان فروش سهام:

مهم‌ترین موضوع پس از تحلیل کردن جامع سهم انتخابی (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی سهام و بازار) برای هر معامله گر، قیمت فروش و زمان فروش آن سهم است.

خروج مناسب از سهام چیست؟ اگر سهمی همسو با تحلیل و پیش بینی شما پیش رفت باید تمام سود خود از آن سهم را کسب نمایید، و اگر این روند برخلاف پیش‌بینی و تحلیل شما عمل کرد، باید با کمترین ضرر و آسیب مالی از آن سهم خارج شوید.

به این علم برای خروج به موقع از سهام، علم مدیریت سرمایه می‌گوییم. که در دوره‌ی آموزش “معامله گر حرفه‌ای در بورس” به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد.

مدیریت سرمایه اصلی ترین رکن برای هر معامله‌گر است و با آموزش کامل آن باعث به حداقل رساندن ریسک خود در سرمایه‌گذاری می‌شوید. برای فراگیری علم مدیریت سرمایه با ما همراه باشید.

طبقه دوم هرم: آموزش مهارت معامله گری

آموزش در مهارت معامله گری در دومین سطح از هرم موفقت معامله‌گر قرار دارد. پس از آموزش در علم تحلیلگری و یادگیری آن بایستی راه ورود به بازار بورس را پیدا کنید و خرید و فروش سهام خود را آغاز کنید.

زمان شروع به انجام معامله با سرمایه واقعی مسلما احساساتی همچون ترس، امید، استرس و طمع با شما همراه خواهند شد و تحت تاثیر این احساسات معاملات خود را انجام میدهید.

عمل کردن به دانسته‌ها در مسیر درست خیلی ارزشمندتر از دانستن آنهاست. شما با این سطح یادگیری مفاهیم بورسی بایستی احساسات خود را تحت کنترل قرار دهید و معاملات خود را به منطقی انجام داده و پیش ببرید.

طبقه سوم هرم: کوچینگ سرمایه

مربی‌گری(کوچینگ) سومین سطح از هرم موفقیت معامله‌گری شماست که در بازار سرمایه برای تقویت و بالابردن هوش مالی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صعودی و نزولی بودن بازار بورس کاملا مشخص است و کسانی که در بازار بورس فعالیت می‌کنند باید به این موضوع آگاه باشند و بتوانند به بهترین نحو با آن برخورد کنند.

مهم‌ترین موضوع در این راستا، سود کردن در بازار صعودی و کمترین ضرر در بازار نزولی است. و برای کمترین ریسک سرمایه گذاری به سیستمی خاص نیاز داریم.

هرم موفقیت شما به وسیله‌ی گام اول آن که شامل تحلیل بنیادی،تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی و تخلیل بازار و سهام و مدیریت سرمایه است گام اول برای فرصت های موجود در بازار را شناختید. گام دوم طرح نویسی است که شامل تمام فرصت های پیش آمده میشود که بتوانیم آنها را اجرایی کنیم و در آخر بوسیله کوچینگ سرمایه، از سود به دست آمده خود مراقب کنیم.

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اصفهان

سرفصل‌های دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اصفهان

تحلیل بنیادی| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش ساخت دایره طلایی سهام است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران در حال حاضر می باشد. برای ساخت یک دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم:

 • حالات نه‌گانه سهام:
  شما با شناخت این مبحث می‌توانید همه سهام را در ۹ حالت قرار دهید به این معنا که حالت اول بهترین سهم بازار بورس و حالت نهم بدترین و خطرناک‌ترین سهم بازار بورس ایران است.
 • تحلیل کانسلیم:
  شما با یادگیری و آموزش تحلیل کانسلیم می‌توانید بهترین صنایع حال حاضر کشور و همچنین بهترین سهام صنایع را تشخیص دهید.
 • توان تعدیل:
  شما با آموزش مبحث توان تعدیل می‌توانید تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال| 3 جلسه 4 ساعته

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

در این بخش ما چند سیستم فوق العاده که در زیر به بیان آنها پرداخته ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

 • سیستم آپر
  شما در این بخش سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراتژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند.
  این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.
 • سیستم داونر:
  در این بخش شما بهترین سیستم های معاملاتی تکنیکال که با استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها، زمان مناسب ورود را به شما اطلاع می دهند را خواهید آموخت.

تحلیل رفتارشناسی | 2 جلسه 4 ساعته

با استفاده و آموزش این بخش شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت. هدف از این بخش فهم نوع رفتار هر سهم برای موفقیت بهتر معاملات شما خواهد بود.

 • کندل استیک و پرایس اکشن
  شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد به چه شکل خواهد بود.
 • ورود و خروج پول:
  در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.
 • حقیقی و حقوقی سهام:
  این که خرید و فروش حقیقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

مدیریت سرمایه | 1 جلسه 4 ساعته

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

 • خروج در ضرر
  وقتی در معامله ای اشتباه می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.
 • خروج در سود
  وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

روانشناسی معامله گر | 1 جلسه 4 ساعته

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

 • ترس، طمع و امید
  این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.
 • معاملات ایزوله
  در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.
 • نرخ برد
  مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

:دوره معامله گر حرفه ای | آموزش بورس در اصفهان

در صورت تمایل به شرکت در دوره حضوری معامله گر حرفه ای می توانید در یکی از دوره های زیر شرکت کنید.

دوره‌های پیش روی آموزش بورس در اصفهان

 • جمعه‌های هر هفته، شروع از 5 اردیبهشت 99 | ساعت 9:30 الی 13 : 30

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره آموزش بورس

تمامی شرکت‌کنندگان دوره‌های کالج تی بورس در تمامی شهرها به صورت حضوری و یا عزیزان شرکت‌کننده در دوره آموزش بورس آنلاین می‌توانند بعد از شروع دوره و گذراندن جلسه اول و دوم و قبل از شروع جلسه سوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل تمامی وجه خود را دریافت کنند.

معیار رضایت از دوره، فقط نظر شخصی شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس در اصفهان

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

money

مدرسین و مربیان معامله گر

تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.
life-logo

بروزرسانی رایگان دوره

در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.
peyment

شرایط پرداخت

دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.
boursbourse pluse

آموزش صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس

ما در این دوره از صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.
life-logo

پشتیبانی حرفه ای

دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.
edu bourse

کلاس آموزش رایگان بورس پلاس

هر هفته کلاس آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

مدرس دوره معامله گر حرفه ای بورس در اصفهان

مدرس دوره معامله گر حرفه ای بورس در اصفهان

حسین شیخ ویسی
مدرس و مدیر شعبه اصفهان کالج تی بورس

برای محقق ساختن رویاهایمان باید آنقدر شجاع باشیم تا با کسب آگاهی، خودمان در زندگی‌مان تغییر ایجاد کنیم.

حسین شیخ ویسی | مدرس دوره آموزش بورس

دستاورد دانش‌آموختگان کالج تی بورس

چطور می‌تونم در اصفهان ، کد بورسی آنلاین دریافت کنم؟

کلیه افرادی که می‌خواهند در بازار بورس، شروع به معامله کنند، باید پیش از هر اقدامی، کد بورسی دریافت نمایند. کد بورسی، شناسه واحدی است که از تعدادی حرف و عدد تشکیل شده است و برای هر شخص، منحصر به فرد است.

افراد می‌بایست کد بورسی خود را از طربق یکی از کارگزاران رسمی بازار بورس اخذ نمایند. در واقع کارگزار، واسطه بین معامله گر و بازار بورس است و کلیه معامله‌گران می‌بایست معاملات خود را از طریق پلتفرم آن انجام دهند. شما می‌توانید کد بورسی آنلاین و غیرحضوری خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

چرا باید در دوره آموزش بورس شرکت کنم؟

چرا باید در دوره معامله گر حرفه ای بازار بورس شرکت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین دلایل شرکت در دوره آموزش بورس در تهران، آموزش مطالب مورد نیاز دانش‌آموختگان از سطح پایه تا پیشرفته است. در حقیقت این دوره به صورت کامل و جامع ارائه شده است و آموزش صفر تا صد بورس است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره آموزش بورس، پشتیبانی است. آیا دوره معامله گر حرفه ای از این ویژگی برخوردار است؟

دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس از این مزیت برخوردار است و شرکت‌کنندگان پس از گذراندن این دوره می‌توانند بدون محدودیت زمانی از پشتیبانی آن بهره‌مند شوند. این ویژگی باعث می‌شود دانش‌آموختگان بتوانند مهارت تحلیلگری و معامله گری خود را ارتقا دهند و گامی اساسی برای موفقیت در خرید و فروش سهام موجود در بازار بورس بردارند.

چه کسانی تدریس دوره معامل ‌گر حرفه ای را بر عهده دارند؟

بدیهی است داشتن علم بالا و تجربه کافی در بازار بورس ، برای مدرسین این حوزه لازم و ضروری است. با توجه به اینکه سرفصل‌های متنوعی در زمینه آموزش بازار بورس مطرح است، هر مدرس به تناسب تخصص خود، بخشی از دوره را تدریس خواهد کرد و در صورت بروز هرگونه مشکلی، امکان ارتباط با مدرسین هر بخش میسر خواهد بود.

آیا آموزش مطالب دوره، فقط محدود به ساعات حضور در کلاس است؟

یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل شرکت در دوره معامله گر حرفه ای این است که شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق ارتباط آنلاین با پشتیبان مربوطه در طول هفته و در فاصله زمانی بین دو جلسه، سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ را دریافت نمایند. علاوه بر این برخی مطالب به صورت فایل های آموزشی، ضبط شده است و در فاصله زمانی بین دو جلسه به صورت آنلاین در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار می‌گیرد.

مرور مطالب تدریس شده در هر جلسه به چه صورت خواهد بود؟

کلیه شرکت‌کنندگان در دوره آموزش بورس (معامله گر حرفه ای) می‌توانند مطالب تدریس شده در کلاس‌های حضوری را در قالب فیلم و جزوات آموزشی، مرور نمایند.

در صورت شرکت در جلسات حضوری و عدم درک صحیح مطالب و مفاهیم مطرح شده، چه راهی پیش روی ماست؟

چنانچه شرکت‌کنندگان دوره معامله گر حرفه ای در طول برگزاری جلسات، بخشی از مفاهیم و مطالب دوره را متوجه نشدند، می‌توانند در جلسات آموزش رایگان بورس پلاس، شرکت کنند. این جلسات به صورت هفتگی است و در روز پنجشنبه هر هفته برگزار می‌گردد. شرکت در این جلسات، محدودیت زمانی ندارد و برای شرکت‌کنندگان دوره معامله‌گر حرفه‌ای، کاملا رایگان می‌باشد.

آیا مطالب دوره آموزشی معامله گر حرفه ای کاربردی است؟

یکی از ویژگی‌های برجسته دوره معامله گر حرفه ای کالج تی بورس این است که مهم‌ترین مطالب کاربردی مورد نیاز برای ورود به بازار بورس و معامله (خرید و فروش) سهام به شکلی بسیار ساده و قابل درک به شرکت‌کنندگان انتقال می‌یابد.

آیا برای شرکت در دوره معامله گر حرفه ای، باید پیش‌نیاز خاصی گذرانده شود؟

این دوره هیچگونه پیش‌نیاز علمی خاصی ندارد و افراد می‌توانند صرفا با داشتن اطلاعات اولیه کار با کامپیوتر مانند جستجوی وبسایت و نصب نرم‌افزار در این دوره شرکت کنند.

با شرکت دراین کلاس آموزش بورس، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای یادگیری بورس هست یا خیر؟

خیر، دوره آموزشی معامله گر حرفه ای، صفر تا صد استراتژی کالج تی بورس است. در این دوره، تمامی پیش‌نیازها و مطالب مورد نیاز برای ورود به بازار بورس و انجام معامله گنجانده شده است و دانش‌آموختگان با گذراندن این دوره می‌توانند گامی موثر در جهت موفقیت در بازار سرمایه بردارند.

درخواست مشاوره رایگان

  21 نظر

 1. Avatar
  مهدی
  21 آگوست 2019
  پاسخ

  سلام مطالب مفید بود. خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی حیف که کارم شیفتیه. فقط لطف کنید شماره و آدرس شعبه اصفهانتون را برام ایمیل کنید تا حضوری برم دفتر و ببینم چطور میشه آموزش دید با توجه به برنامه شیفت کاریم. سپاس . اصفهان صادقیان

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 سپتامبر 2019
   پاسخ

   سلام جناب صادقیان عزیز، دوره آموزش بورس به صورت آنلاین و غیر حضوری هم برگزار می‌شود. لطفا نام خود را به شماره 09152022905 ارسال بفرمایید تا همکاران جهت ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس بگیرند.

 2. Avatar
  داوود الوندی
  13 اکتبر 2019
  پاسخ

  درخواست آموزش غیر حضوری دارم

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 نوامبر 2019
   پاسخ

   سلام وقت خوش، جناب الوندی عزیز لطفا نام خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید. جهت هماهنگی دوره دوره آموزش بورس آنلاین با شما تماس خواهیم گرفت.

 3. Avatar
  آزاده رمانپور
  19 اکتبر 2019
  پاسخ

  سلام میخواستم در دوره ها شرکت کنم اما ادرس و هزینه لطف کنید به من بگید ممنون

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 نوامبر 2019
   پاسخ

   سلام خانم رمانپور عزیز، لطفا جهت اطلاعات بیشتر دوره با شماره های شعبه اصفهان تماس بگیرید و نام خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید. جهت ارائه توضیحات بیشتر دوره آموزش بورس با شما تماس خواهیم گرفت.

 4. Avatar
  صادق صدیقی
  26 اکتبر 2019
  پاسخ

  با سلام هزینه دوره چقدر هست هزینه دوره حضوری و غیر حضوری فرق داره؟بازدهیش چطور؟من شاغل هستم و از 7 صبح تا 7 شب سرکارم ولی خیلی دنبالشم که ی عامله گر حرفه ای بشم
  از اصفهان هستم

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 نوامبر 2019
   پاسخ

   سلام و عرض ادب، هر دو دوره آموزش بورس حضوری و غیر حضوری به دلیل پیگیری‌های مداوم پشتیبان و مربی های دوره از کیفیت یکسانی برخوردار هست. چنانچه مایل هستید، نام خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید تا جهت توضیحات تکمیلی با شما تماس بگیریم.

 5. Avatar
  علیرضا
  4 نوامبر 2019
  پاسخ

  سلام خسته نباشید. هزینه دوره های حضوری وغیره حضوری را نزدید چقدر

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 نوامبر 2019
   پاسخ

   با سلام، لطفا نام خود را از طریق پیامک به شماره 09152022905 ارسال کنید. جهت ارائه توضیحات بیشتر دوره آموزش بورس در اصفهان با شما تماس خواهیم گرفت.

 6. Avatar
  نرگس
  7 نوامبر 2019
  پاسخ

  سلام میشه بپرسم هزینش چقدر؟؟

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   8 نوامبر 2019
   پاسخ

   سلام خدمت شما سرکارخانم، لطفا نام خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید. جهت ارائه توضیحات با شما تماس خواهیم گرفت.

 7. Avatar
  محمود
  30 نوامبر 2019
  پاسخ

  سلام ببخشید این فیلم اموزش بورس رایگان یا هزینه داره چطور تهیه کنیم

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   1 دسامبر 2019
   پاسخ

   سلام و عرض ادب
   ما شنبه های هر هفته در اصفهان، ورکشاپ رایگانی در خصوص آموزش سرمایه گذاری در بورس برگزار می‌کنیم. این ورکشاپ به صورت غیرحضوری نیز برگزار می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر نام خود را به شماره 09152022905 ارسال فرمایید.

 8. Avatar
  بهروز مسماریا
  9 دسامبر 2019
  پاسخ

  سلام لطفا بفمایید هزینه دوره چقدر هست ممنون و نحوه ی پرداخت ب چ صورت هست ممنون

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   11 دسامبر 2019
   پاسخ

   سلام و عرض ادب، لطفا جهت اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش بورس در اصفهان، با شماره تماس شرکت تماس بگیرید و یا نام خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید تا همکاران بخش آموزش با شما تماس بگیرند.

 9. Avatar
  علیرضا
  1 فوریه 2020
  پاسخ

  سلام و سپاس از مطالب خوب سایتتون . من می خواستم غیر حضوری آموزش ببینم و مبتدی هستم . با چه شماره ای باید هماهنگ کنم؟
  ممنون
  امیرخانی

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   3 فوریه 2020
   پاسخ

   سلام و عرض ادب
   جهت شرکت در دوره غیرحضوری آموزش بورس، لطفا با شماره 09152022905 تماس بگیرید.

 10. Avatar
  امیر
  10 فوریه 2020
  پاسخ

  سلام من هیچ اگاهی در مورد بازار بورس ندارم ولی خیلی دوس دارم وارد این کار بشم برای شرکت در کلاس های اموزشی باید چه اقدامی کرد؟؟

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   16 فوریه 2020
   پاسخ

   سلام و احترام
   ما ورکشاپ رایگانی در خصوص آموزش سرمایه گذاری در بورس داریم که پیشنهاد می‌کنم حتما شرکت کنید. این ورکشاپ به صورت حضوری در تعدادی از شهرها و همچنین به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
   جهت شرکت در ورکشاپ نام و شهر خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید.

  • مژگان سهرابی | مدیر سایت
   مژگان سهرابی | مدیر سایت
   16 فوریه 2020
   پاسخ

   سلام
   جهت شرکت در دوره آموزش بورس نام و شهر خود را به شماره 09152022905 ارسال کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *