یکشنبه , ۱۷ آذر ۱۳۹۸
صفحه اصلی / فیلم آموزش بورس / اخبار تمرکز شما را در بورس از بین می‌برد

اخبار تمرکز شما را در بورس از بین می‌برد

اخبار تمرکز شما را در بورس از بین می برد. اخبار در همه جای دنیا ۴ حالت عمده دارد که شامل :اخبار خوب، اخبار بد، اخبار بد خوب نما، اخبار خوب بدنما است. آیا گوش کردن به اخبار خوب است یا بد؟ در این ویدئو مهندس صاحبدادی به طور کامل به توضیح این موضوع می پردازد.

نویسنده | ایمان صاحبدادی

ایمان صاحبدادی
فوق لیسانس طراحی شهری از دانشگاه شیراز، مدیر و موسس کالج تی بورس، بنیانگذار نرم افزار دایره طلایی سهام، ۱۲ سال معامله‌گری در بازارهای مالی و بیش از ۵ سال آموزش حرفه ای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار ایران

3 دیدگاه‌ها

  1. سلام ، آیا بهتر نیست کارگزاری ها نسبت به عرضه اولیه ها مخصوصا پتروشیمی نوری روشنگری نمایند، والا یه سری مبتدی کم سرمایه ضرر میکنند و به کل از بورس زده میشوند و به خرید ارز و سکه و …. رومیارند. و یا اصلا مگر سهم عرضه اولیه، نباید کارشناسانه قیمت گذاری شود؟

    • ایمان صاحبدادی

      باعرض سلام خدمت شما دوست گرامی.
      حرف شما در مورد قیمت گذاری مناسب برای عرضه اولیه ها کاملا منطقی و صحیح است اما در کل اکثر عرضه اولیه ها به دلیل تقاضای بسیار زیاد سهامداران، بازدهی مثبت و زیادی دارند که سهم یا شرکت نوری هم از این قاعده مستثنی نیست.

  2. من طی تبلیغات کانلای تلگرام ۹۰درصد پرتفویم رو دارویی کردم ودر بد زمانی وارد شدم توسقف قیمتی بودم چند درصدی تو سودم که ازشنبه خورد به اصلاح وباز تحت تاثیر همین اخبار نفروختم سودم پرید و رفتم تو ضرر برای کم کردن ضررهام حمایت سهم رو رعایت نکردم و دوباره شروع کردم به خرید و همچنان بیشتر ضرر کردم به نظرشما چیکار کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *