دوره جامع معامله گر حرفه ای

معامله گر حرفه ای

دوره آموزش جامع بورس با عنوان معامله‌گر حرفه‌ای به صورت صفر تا کاملا پیشرفته توسط کالج تی بورس به دو روش حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.

این دوره متشکل از کاربردی ترین سرفصل‌های آموزشی ورود به بازار بورس می‌باشد که اعتقاد داریم هر فردی با فراگرفتن این سرفصل‌ها و مطالب آموزشی می‌تواند به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شده و در بازار به‌صورت حرفه‌ای خریدوفروش کند.

عناوین آموزشی دوره معامله‌گر حرفه‌ای شامل تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل تکنیکال، علم مدیریت سرمایه، رفتارشناسی بازار و روانشناسی معامله گر می‌باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

 

بخش اول دوره معامله گر حرفه ای، تحلیل بنیادی است که در آن تمامی شرکت‌های بازار بورس را با توجه به روش‌های ارزش‌گذاری، مورد بررسی قرار داده و بهترین سهام را شناسایی کرده و دایره طلایی سهام را تشکیل می دهیم.

بخش آموزش تحلیل بنیادی دوره جامع معامله گر حرفه ای شامل ۱۰ جلسه ۴ ساعته می باشد که ۴ جلسه آن مربوط به بخش تحلیل بنیادی سهام و تشکیل دایره طلایی سهام است.

 

بخش دوم دوره معامله گر حرفه ای آموزش تحلیل تکنیکال می باشد و در این بخش جهت دست یابی به قیمت مناسب ورود به سهام دایره طلایی از تحلیل تکنیکال استفاده می کنیم و بعد از آموزش این مبحث و با توجه به ابزارهای تکنیکال نقاط ورود مناسب به این سهام را پیدا خواهیم کرد.

بخش آموزش تکنیکال دوره معامله گر حرفه ای شامل ۳ جلسه ۴ ساعته خواهد بود که در آن زمان طلایی ورود به سهام آموزش داده می شود.

 

در بخش سوم و در ۳ جلسه پایانی به مباحث بسیار مهمی همچون رفتارشناسی سهام برای درک بهتر رفتار هر سهم، علم مدیریت سرمایه برای کنترل میزان ریسک و سود و ضرر و روانشناسی معامله گر جهت کنترل هیجانات و … خواهیم پرداخت.

 

مدت‌زمان دوره صفرتا صد آموزش بورس با عنوان دوره معامله‌گر حرفه‌ای ۳ ماه می‌باشد و جلسات آموزشی برای هر کد حضوری در هفته یک‌بار و به مدت ۴ساعت برگزار می‌گردد و این امکان وجود دارد که افراد می‌توانند با توجه به برنامه شخصی خود یکی از روزهای هفته را به‌عنوان کد آموزشی انتخاب کنند.

متقاضیان با شرکت در این دوره از ۴۰ ساعت آموزش، بینهایت ساعت جلسات پشتیبانی اختصاصی در حین دوره و پس از آن در قالب جلسات بورس پلاس و پشتیبانی بدون محدودیت زمانی در خریدوفروش‌ها برخوردار می‌باشند.

بعد از اتمام دوره، شروع خریدوفروش‌ها تماماً با پشتیبانی اساتید مجموعه انجام خواهد شد تا مهارت معامله‌گری نیز در افراد افزایش پیدا کند.

 

 

سرفصل دوره معامله‌گر حرفه‌ای

بخش اول تحلیل گری:

۱- تحلیل بنیادی:

معامله گر حرفه ای بورس

هدف از این بخش ساخت دایره طلایی سهام است. دایره طلایی سهام به معنای بهترین سهام بازار بورس ایران در حال حاضر می باشد. برای ساخت یک دایره طلایی باید موارد زیر را بدانیم:

 الف: حالات نه‌گانه سهام:

شما با شناخت این مبحث می‌توانید همه سهام را در ۹ حالت قرار دهید به این معنا که حالت اول بهترین سهم بازار بورس و حالت نهم بدترین و خطرناک‌ترین سهم بازار بورس ایران است.

ب: تحلیل کانسلیم:

شما با یادگیری و آموزش تحلیل کانسلیم می‌توانید بهترین صنایع حال حاضر کشور و همچنین بهترین سهام صنایع را تشخیص دهید.

ج: توان تعدیل:

شما با آموزش مبحث توان تعدیل می‌توانید تشخیص دهید که کدام شرکت‌های بورس در گزارش‌های بعدی خود می‌توانند اوضاع بهتری داشته و در گزارش خود تعدیل مثبت داشته باشد.

 

۲-تحلیل فنی:

هدف از آموزش این بخش دستیابی بر زمان طلایی ورود است. شما در بخش آموزش تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید سهام را خواهید فهمید. بهترین زمان از دید ما زمانی است که شما بعد از خرید سهم، به سودآوری برسید.

در این بخش ما چند سیستم فوق العاده که در زیر به بیان آنها پرداخته ایم را به شما آموزش خواهیم داد، این سیستم های تکنیکال بهترین زمان ورود به سهام را به شما خواهند گفت.

الف: سیستم آپر

شما در این بخش سودآور ترین سیستم تکنیکال کالج تی بورس را آموزش می‌بینید. در این استراتژی ما اعتقاد داریم سهام ارزشمند همیشه از گذشته خود بهتر عمل می‌کند.

این استراتژی تکنیکال از نحوه معاملات بهترین معامله گران دنیا الهام گرفته شده و بعد برای بازار بورس ایران طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

ب: سیستم داونر:

در این بخش شما بهترین سیستم های معاملاتی تکنیکال که با استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها، زمان مناسب ورود را به شما اطلاع می دهند را خواهید آموخت.

 

۳- تحلیل رفتار شناسی

با استفاده و آموزش این بخش شما درک بهتری از رفتار هر روز سهام خواهید داشت. هدف از این بخش فهم نوع رفتار هر سهم برای موفقیت بهتر معاملات شما خواهد بود.

الف: کندل استیک و پرایس اکشن

شما با بررسی و شناخت علم کندل استیک و در ادامه آن استراتژی پرایس اکشن به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که حرکت سهم در روزهای بعد به چه شکل خواهد بود.

ب: ورود و خروج پول:

در این بخش شما تشخیص خواهید داد که در چه سهامی پول وارد شده است و از چه سهامی پول خارج شده است.

ج: حقیقی و حقوقی سهام:

این که خرید و فروش حقیقی های سهم چه دلیلی دارد و اینکه چه تأثیری روی سهم شما می‌گذارد در این بخش بررسی خواهد شد.

 

۴-مدیریت سرمایه

وقتی وارد یک سهم می‌شوید، مهم ترین وظیفه شما یک خروج درست از سهمتان است. مدیریت سرمایه بهترین خروج ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. یک خروج موفق بر دو اصل زیر استوار است:

بخش اول: خروج در ضرر

وقتی در معامله ای اشتباه  می‌کنیم یعنی بعد از خرید، سهم شما ریزش می‌کند، وظیفه شما این است که از آن معامله کمترین آسیب را  بخورید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چطور می‌توانید در معاملاتی که اشتباه انجام می‌دهید کمترین ضرر را داشته باشید.

بخش دوم: خروج در سود

وقتی معامله ای درست انجام می‌دهید وظیفه شما این است که تمام سود آن سهم را بگیرید. به این شکل که  اگر سهام شما ۷۰ % رشد کرد، تمامی سود آن را گرفته باشید. در این بخش به شما خواهیم آموخت که چگونه تمام سود ممکن آن سهم را کسب کنید.

 

۵-روانشناسی معامله گر

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است. شما بعد از آموزش دیدن این قسمت می‌توانید به راحتی معاملات خود را بدون نیاز به نظر فرد دیگری به صورت درست و موفقیت‌آمیز انجام دهید.

الف- ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

ب-معاملات ایزوله

در این بخش شما آموزش خواهید دید که چگونه هر معامله را به صورت ایزوله و بدون تأثیرپذیری از معاملات قبلی خود (چه سودآور و چه زیانده) انجام دهید.

ج-نرخ برد

مهم ترین موضوع برای یک معامله گر حرفه ای، نرخ برد معامله گری است. نرخ برد یعنی شما در ۲۰ معامله آخر خود چند معامله را با سود و چند معامله را با ضرر خارج شده اید. ما در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نرخ برد خود را افزایش دهید و چه استفاده های می‌توانید از یک نرخ برد خود ببرید.

 

 

بخش دوم: معامله گری

آموزش معامله گر حرفه ای

بعد از آنکه دوره آموزشی معامله گر حرفه ای برای شما به پایان رسید، ما شما را رها نخواهیم کرد و بلافاصله وارد فضایی به نام تور معامله گری آنلاین می شوید. در این بخش ما در کنار شما در تمامی پروسه خرید و فروش و معاملاتتان در بورس هستیم و تمامی ایرادات معامله گری شما را برطرف خواهیم کرد.

از ویژگی های اساسی تور معامله گری حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الف- برطرف سازی نقاط ضعف تحلیلگری معامله گران

ب- خرید و فروش زیر نظر اساتید و برطرف کردن مشکلات خرید و فروش های واقعی معامله گران

ج- تقویت نرخ برد و ساخت نمودار شخصی نرخ برد

د- پاسخ به پرسش های متفرقه و جانبی به صورت مولتی مدیا

 

 

نتایج و خروجی دانش آموختگان پس از پایان دوره معامله گر حرفه ای چه خواهد بود؟

دوره معامله گر حرفه ای

دانش آموخته ای که دوره معامله گر حرفه ای را به پایان برساند می‌تواند به راحتی بهترین شرکت ها و صنایع بازار بورس را تشخیص دهد. سهامی که وضعیت مناسبی از نظر فروش و سودآوری ندارند را دور ریخته و با دست یابی به بهترین سهام بازار بورس، دایره طلایی سهام خود را تشکیل دهد.

در ادامه می‌تواند بهترین زمان برای ورود به سهام را پیدا کرده و بداند، سهم را باید در چه قیمتی خرید کند تا بهترین سود ممکن را ببرد.

در بخش بعدی با بررسی رفتار سهم و بررسی ورود و خروج پول از سهم می‌تواند بهترین نقطه ورود برای بهترین سهم بازار بورس راپیدا کرده و سهم مورد نظر را در قیمت مناسب خریداری کند.

دانش آموخته ای که دوره معامله گر حرفه ای به پایان برساند می‌تواند بعد از خرید سهم برای خروج خود از سهم بهترین نقطه خروج را تشخیص دهد. بهترین نقطه خروج یعنی اینکه اگر تحلیلتان اشتباه شد کمترین ضرر ممکن (حدود ۵ درصد)  و اگر تحلیل درست بود بیشترین سود ممکن (۵۰ تا ۱۰۰ درصد) را ببرد.

دانش آموخته ای که دوره معامله گر حرفه ای را به پایان برساند، وارد تور معامله گری خواهد شد ما در این تور در کنار شما خواهیم بود تا شما به موفقیت مناسب در خرید و فروش های خود برسید.

در این تور با برطرف کردن اشتباهات معامله گری، شما را به یک معامله گر حرفه ای که نیاز به هیچ فردی برای موفقیت در بورس ندارد تبدیل خواهیم کرد.

 

 

 

مزایای دوره آموزشی کالج تی بورس

جلسه آموزشی معامله گر حرفه ای

۱- دوره معامله‌گر حرفه‌ای حضوری و غیرحضوری دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و شما در صورت عدم رضایت از دوره پول خود را کاملاً تحویل خواهید گرفت.

۲- دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست که در طول دوره و پس‌ازآن پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

۳- جلسات بورس پلاس هر هفته و به‌صورت رایگان برگزار می‌شود. این جلسات پنج‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۶ الی ۱۹ بوده که در آن تمامی دانش‌آموختگان کالج می‌توانند شرکت کرده و مشکلات خود را برطرف  کنند.

۴- دوره معامله‌گر حرفه‌ای یک دوره کامل و جامع برای بازار بورس است. ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما خواهیم آموخت به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

۵- پشتیبان دائمی کالج تی بورس تحت عنوان تور معامله‌گری حرفه‌ای که شما تا هر زمان که نیاز به  مشاوره و پشتیبانی داشته باشید در کنار شما خواهیم بود.

۶- دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

 

 

 

سؤالات مربوط به اینکه چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

دوره معامله گر حرفه ای بورس

در ادامه به پاسخ برخی از سوالات مربوط به این دوره خواهیم پرداخت.

۱- چرا باید در دوره معامله‌گر حرفه‌ای شرکت کنیم؟

یکی از دلایل برجسته شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای این است که دانش‌آموختگان، آموزش مطالب را از پایه‌ترین سطح شروع و تا پیشرفته‌ترین سطح به پایان می‌رسانند، در واقع آموزشی صفر تا صد می‌بینند.

۲- یکی از فاکتورهای مهم هر آموزشی، پشتیبانی از آن است. آیا دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این فاکتور را دارد؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این مزیت را دارد که دانش‌آموختگان بعد از پایان دوره بدون محدودیت زمانی پشتیبانی دارند که این پشتیبانی مهارت معامله‌گری آن‌ها را افزایش می‌دهد.

۳- مدرسین بورس در کنار علم بالا باید تجربه کافی در آن بازار را داشته باشند. چه تیمی دوره معامله‌گر حرفه‌ای را برگزار می‌کنند؟

با توجه به وجود سرفصل‌های مختلف در دوره معامله‌گری، هر مدرس با توجه به تخصص خود در طول دوره برگزارکننده و انتقال‌دهنده مطالب آموزشی هست که این امکان را برای دانش‌آموختگان فراهم می‌کند با بروز هر اشکالی بتواند با مدرسین و پشتیبان‌های مربوطه ارتباط داشته باشند.

۴- آیا آموزش‌ها و انتقال مطالب محدود به کلاس‌های حضوری است؟

یکی دیگر از دلایل مهم شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای آن است که علاوه بر پشتیبانی بعد از دوره، افراد به‌صورت آنلاین در طول هفته و فاصله زمانی تا جلسه بعدی می‌توانند اشکالات و سؤالات خود را با پشتیبان مربوطه مطرح کنند. در واقع آموزش‌ها محدود به کلاس‌های حضوری نیست.

۵- در فاصله بین دو جلسه چگونه می‌توان مطالب را مرور کنیم؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این مزیت را دارد که افراد شرکت‌کننده می‌توانند خلاصه مطالب آموزشی هر جلسه را در قالب ویدئوهای ضبط‌شده و جزوات آموزشی مرور کنند.

۶- اگر بعضی از مفاهیم را در جلسات دوره معامله‌گر حرفه‌ای متوجه نشویم، چه باید بکنیم؟

شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای این خدمات را برای دانش‌آموختگان دارد که علاوه بر جلسات آموزشی اصلی خود می‌توانند، پنجشنبه‌های هر هفته در جلسات بورس پلاس به‌صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی شرکت کنند.

۷- آیا مطالب آموزشی دوره معامله‌گر حرفه‌ای کاربردی هست؟

یکی از نکات برجسته موجود در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس آن است که کاربردی‌ترین مطالب موردنیاز برای ورود به بازار بورس، در چارچوبی ساده‌سازی شده به دانش‌آموختگان منتقل می‌شود.

۸- آیا شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای پیش‌نیاز علمی دارد؟

دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس این امکان را دارد که افراد بدون پیش‌نیاز علمی می‌توانند در دوره آموزشی شرکت کنند.

۹- با شرکت در دوره معامله‌گر حرفه‌ای، بازهم نیاز به‌صرف وقت و هزینه برای فراگیری آموزش می‌باشد یا خیر؟

خیر، تمام سرفصل‌ها و پیش‌نیازهای ورود به بازار بورس ایران در دوره معامله‌گر حرفه‌ای تی بورس قرارگرفته و دانش‌آموختگان با گذراندن این دوره می‌توانند به بازار ورود پیدا کنند.