پروتیم کالج تی بورس

تیم آموزشی تی بورس با سال ها تجربه و فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار در خدمت شماست

ایمان صاحبدادی

مدیر و موسس کالج تی بورس

09395090495


مدیر و تحلیلگر و مدرس بورس اوراق بهادار (کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی طراحی شهری از دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه بازار سرمایه و بیش از 6 سال آموزش و برگزاری 60 دوره آموزشی در موضوعات آشنایی با بازار سرمایه و همچنین دوره های تخصصی تحلیل های تکنیکال، بنیادی، مدیریت ریسک و پول و روانشناسی بازار می باشد.
اگه بپذیریم که موفقیت مساوی است با فرصت بعلاوه آمادگی، بورس فرصت موفقیت را برای شما مهیا می کند و ما به شما آمادگی لازم برای دست یابی به این موفقیت را آموزش می دهیم.

بهنام علی پور

مدرس و مدیر بخش R&D کالج تی بورس

09156555395


مدیر داخلی، مدرس و تحلیلگر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانش آموخته مهندسی الکترونیک دانشکده صنعتی اصفهان و دارای بیش از 8 سال سابقه ی فعالیت حرفه ای در حوزه ی بازار سرمایه و بیش از سه سال آموزش و برگزاری 50 دوره ی آموزشی در موضوعات آشنایی با بازار سرمایه و همچنین دوره های تخصصی تحلیل تکنیکال و روانشناسی بازار می باشد.
تمام زندگی فرصت است این ماهستیم که باید خودمان را در معرض این فرصت ها قرار دهیم.

بهروز باقری

مدرس و مدیر بخش ثبت نام کالج تی بورس

09380754149


مدرس بنیادی و تحلیلگر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی صنایع و دانشجو کارشناسی ارشد رشته سیستم های مالی، دارای 4سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه بورس و بازار سرمایه و بیش از 3 سال آموزش در زمینه کارگاه ها و دوره های مقدماتی و پیشرفته تحلیل بنیادی می باشد.
بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است؛ در دنیایی که همه چیز به سرعت در حال تغییر کردن است، تنها استراتژی که شکست آن قطعی ست ریسک نکردن است.

مرتضی مقدسیان

مدرس و تحلیل گر کالج تی بورس

09158582804


مدرس و تحلیل گر بورس اوراق بهادار (کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش مالی دانشگاه محقق اردبیلی و همچنین دارای 4 سال سابقه فعالیت در زمینه بورس و بازار سرمایه هستم.
ما کسی هستیم که انتخاب می‌کنیم باشیم، مهمترین تصمیم ما این است که با زمان در اختیارمان چه کنیم، بزرگترین سرمایه‌گذاریمان، سرمایه‌گذاری روی افزایش توانایی‌هایمان است، افزایش توانایی‌ها و کسی که به آن تبدیل می‌شویم نتیجه اقدامات منضبطانه ماست

محمد علی نوبخت

مدرس و تحلیل گر کالج تی بورس

09354305328


مدرس و تحلیلگر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی عمران دانشگاه اسرار مشهد و دانشجوی ارشد رشته اقتصاد دانشگاه پیام نور، دارای 1 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه بورس و بازار سرمایه و همچنین آموزش در زمینه رفتار شناسی بازار ، مدیریت سرمایه می‌باشد.
من با کسی جز خودم رقابت نمی‌کنم، هدف من مغلوب کردن آخرین کاری است که انجام داده‌ام.

مهدی نوشاب

مدرس و تحلیل گر کالج تی بورس

09155098562


مدرس و تحلیلگر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی عمران دانشگاه صنعتی سجاد مشهد و دارای مدرک تحصیلی حسابداری از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کشور ، دارای 2 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه بورس و بازار سرمایه و دارای 1 سال سابقه برگزاری همایش‌های آشنایی با بورس و بازار سرمایه و همچنین آموزش در زمینه مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار می‌باشد.
در حالی‌که اغلب انسان‌ها در رويای موفقیت هستند، برندگان به پا می‌خیزند و سخت برای به دست آوردن آن تلاش می‌کنند.

حسین شیخ ویسی

مدرس و تحلیل‌گر بورس اوراق بهادار

09159966960


مدرس و تحلیل‌گر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دارای یک سال سابقه حرفه‌ای در زمینه بورس و بازار سرمایه، پشتیبانی دوره های آنلاین و همچنین سابقه برگزاری و مجری گری همایش های بورسی در کشور.
بورس جایی برای انتقال ثروت از افراد بی علم و تجربه به نخبگان بورس است.

دوره معامله گر حرفه ای

موسسه تی بورس دوره معامله گر حرفه ای را برای افرادی که تمایل به بورس دارند، برگزار می کند

نشست آشنایی با بورس

موسسه تی بورس هر هفته جهت آشنایی افراد با بورس نشست آشنایی با بورس برگزار می کند