پروتیم کالج تی بورس

پروتیم کالج تی بورس

تیم آموزشی تی بورس با سال ها تجربه و فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار در خدمت شماست

ایمان صاحبدادی

مدیر و موسس کالج تی بورس

09395090495


مدیر و تحلیلگر و مدرس بورس اوراق بهادار (کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی طراحی شهری از دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه بازار سرمایه و بیش از 6 سال آموزش و برگزاری 60 دوره آموزشی در موضوعات آشنایی با بازار سرمایه و همچنین دوره های تخصصی تحلیل های تکنیکال، بنیادی، مدیریت ریسک و پول و روانشناسی بازار می باشد.
اگه بپذیریم که موفقیت مساوی است با فرصت بعلاوه آمادگی، بورس فرصت موفقیت را برای شما مهیا می کند و ما به شما آمادگی لازم برای دست یابی به این موفقیت را آموزش می دهیم.

بهروز باقری

مدرس و مدیر بخش ثبت نام کالج تی بورس

09380754149


مدرس بنیادی و تحلیلگر بورس اوراق بهادار(کالج تی بورس)

دانش آموخته ی کارشناسی صنایع و دانشجو ارشد رشته سیستم های مالی دارای 3 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه بورس و بازار سرمایه و بیش از 2سال آموزش در زمینه دوره های مقدماتی و پیشرفته تحلیل بنیادی میباشد.
بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است؛ در دنیایی که همه چیز به سرعت در حال تغییر کردن است، تنها استراتژی که شکست آن قطعی ست ریسک نکردن است.

بهنام علی پور

مدرس و مدیر بخش R&D کالج تی بورس

09156555395


مدرس و تحلیل گر بورس اوراق بهادار (کالج تی بورس)

دانش آموخته مهندسی الکترونیک دانشکده صنعتی اصفهان و دارای بیش از شش سال سابقه ی فعالیت حرفه ای در حوزه ی بازار سرمایه و بیش از دو سال آموزش و برگزاری 50 دوره ی آموزشی در موضوعات آشنایی با بازار سرمایه و همچنین دوره های تخصصی تحلیل تکنیکال وروانشناسی بازار می باشد.
تمام زندگی فرصت است این ما هستیم که باید خودمان را در معرض این فرصتها قرار دهیم.

مرتضی مقدسیان

مدرس و تحلیل گر کالج تی بورس

09158582804


مدرس و تحلیل گر بورس اوراق بهادار (کالج تی بورس)

دانش آموخته کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش مالی دانشگاه محقق اردبیلی و همچنین دارای 4 سال سابقه فعالیت در زمینه بورس و بازار سرمایه هستم.
ما کسی هستیم که انتخاب می‌کنیم باشیم، مهمترین تصمیم ما این است که با زمان در اختیارمان چه کنیم، بزرگترین سرمایه‌گذاریمان، سرمایه‌گذاری روی افزایش توانایی‌هایمان است، افزایش توانایی‌ها و کسی که به آن تبدیل می‌شویم نتیجه اقدامات منضبطانه ماست

دوره معامله گر حرفه ای

موسسه تی بورس دوره معامله گر حرفه ای را برای افرادی که تمایل به بورس دارند، برگزار می کند

نشست آشنایی با بورس

موسسه تی بورس هر هفته جهت آشنایی افراد با بورس نشست آشنایی با بورس برگزار می کند