دوره ویژه آموزش استراتژی ابرهای ایچیموکو

استراتژی پیشرفته ابرهای ایچیموکو یک راه مطمئن برای وارد شدن به دنیای بازارهای جهانی است.

دوره ویژه آموزش استراتژی ابرهای ایچیموکو


توضیحات دوره ابرهای ایچیموکو:

ایچیموکو یک اندیکاتوربه زبان MQLهست که در بخش اندیکاتورهای دنبال کننده روند قرار گرفته و به تنهایی میتواند در غالب یک استراتژی خرید بسیار قوی در چارت قیمت خود نمایی کند ،بدین ترتیب که معامله گران حرفه ای این اندیکاتور را به خدای اندیکاتور ملقب نموده اند.
سرفصل ها: این دوره متشکل از جلسه مقدماتی و پیشرفته می باشد. در جلسه مقدماتی مفصل به توضیح 5 متریال اصلی اندیکاتور ایچیموکو همراه با فرمول شکل گیری آنها خواهیم پرداخت ودرجلسه پیشرفته با تحلیل زمانی درسیستم ایچیموکوو رمزو رازهای این اندیکاتورآشنا شده ومورد بحث قرار میدهیم ،در پایان این کارگاه حرفه ای انواع استراتژی های معاملاتی وسبک های تحلیلی در قسمتهای متفاوت کومو به ویژه رابطه شاخصه های تعریف شده در ایچیموکو مسیر آموزش را به اتمام می رسانیم.

آنچه در این دوره خواهید فهمید:

شما با شرکت در این دوره می توانید انواع چارتهای قیمتی را مورد بررسی قرار داده همچنین تحلیلی فراخورسبک یک معامله گر حرفه ای انجام دهید و سیستمی فراتر از یک اندیکاتوردر اختیار داریدکه کاملا از اندیکاتورهای متفرقه بی نیاز خواهید شد، با ایچیموکو تفاوت را احساس می کنید ودرک مفهوم صبر در معامله را خواهید چشید و اگر به لحاظ کاربرد در مارکتهای متفاوت مورد بررسی قرار گیرد به جرات می توان گفت در بازارهای جهانی ، فارکس و...نهایت رضایت از سیستم معاملاتی را تجربه می کنید.

اطلاعات تکمیلی دوره:

1. دوره ایچیموکو در تاریخ یکشنبه 17 تیر برگزار خواهد شد.
2. دوره به صورت کاملا کاربردی و کارگاهی در دو جلسه 3 ساعته برگزار می شود.
جلسه اول: یکشنبه17 تیر ساعت 17 تا 20
جلسه دوم: یکشنبه 24 تیر ساعت 17 تا 20
3. هزینه دوره 300 هزار تومان می باشد، که برای دانش آموختگان کالج تی بورس با 50% تخفیف، مبلغ 150 هزار تومان است.

ضمانت بازگشت وجه:

این دوره دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد.

ثبت نام دوره ابرهای ایچیموکو

  • قیمت: 150,000 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .