دوره ویژه آموزش کاربرد اکسل در بورس

اکسل بهترین نرم افزار برای تحلیل بنیادی سهام موجود در بازار بورس می باشد و می تواند مسیر را بسیار ساده تر کند.

دوره ویژه آموزش کاربرد اکسل در بورس


توضیحات دوره کاربرد اکسل در بورس:

نرم افزار اکسل کاربرد وسیعی در کار با داده های عددی داشته و در زمینه های مالی، حسابداری، آماری، تجزیه و تحلیل داده ها و تعیین روند ها استفاده می شود. به کمک این نرم افزار می توان انواع نمودارها، جداول داده ها و گزارش ها را ایجاد نمود. بورس در اکسل راحت تر درک می شود و ما در این دوره آموزشی کاربرد و اسفاده اکسل در بورس را مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
سرفصل دوره کاربرد اکسل در بورس: در آموزش اکسل در بورس، به صورت جامع به معرفی محیط و امکانات اکسل وکار بر روی cell می پردازیم و در ادامه ایجاد و تغییر محتوای فایل، بررسی و سپس ایجاد تغییر انواع نمودارها بعلاوه فرمول نویسی و استفاده از توابع را خواهیم داشت. خروجی ها شامل ساخت فایل اکسل مدیریت سبد سهام، فایل اکسل تحلیل بنیادی، فایل اکسل پرتفوی، فایل اکسل بورس می باشد.

آنچه در استفاده اکسل در بورس خواهید فهمید:

دانش آموخته پس از طی این دوره خواهد توانست از این نرم افزار علاوه بر بورس در سایر تخصص ها نیز استفاده نموده وهمچنین فرمول نویسی برروی داده ها و گزارش گیری از آنها را به آسانی مورد بررسی قرار دهند و ارائه نتایج (Presentation)را خروجی بگیرند، یه توانایی بسیارعالی که در اختیار شما خواهد گذاشت رسم نمودار سودآوری معاملاتی خویش و بررسی عملکرد شما در پروسه کاری خواهد بود و در پایان تغییرات فاندامنتال و تکنیکال سهام بازار را تفسیر و بررسی کند.

اطلاعات دوره کاربرد اکسل در بورس:

1. دوره کاربرد اکسل در بورس، در تاریخ یک شنبه شنبه 9 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
2. دوره به صورت کاملا کاربردی و کارگاهی در دو جلسه 3 ساعته برگزار می شود.
جلسه اول: یکشنبه 9 اردیبهشت ساعت 17 تا 20
جلسه دوم: یکشنبه 16اردیبهشت ساعت 17 تا 20
3. هزینه دوره 150 هزار تومان می باشد، که برای دانش آموختگان کالج تی بورس با 50% تخفیف، مبلغ 75 هزار تومان است.

ضمانت بازگشت وجه:

کالج تی بورس در برگزاری دوره های ویژه حداکثر تلاش خود را کرده تا کامل ترین آموزش ممکن را در اختیار علاقه مندان آن قرار دهد. در همین راستا، به منظور اطمینان شما از کیفیت دوره، تمامی دوره های ویژه در کالج تی بورس دارای ضمانت بازگشت وجه خواهند بود.

ثبت نام از طریق کادر زیر: